Depilacja woskiem Lycon w salonie medycyny estetycznej

Problem usuwania owłosienia spędza sen z powiek niejednej kobiecie. Szczególnie latem, kiedy przychodzi pora krótkich sukienek, szortów i strojów plażowych paniom zależy na gładkiej skórze. Depilacja nie tylko pochłania mnóstwo czasu i pieniędzy, ale niestety często nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Metod jest wiele, ale która jest najlepsza? Który sposób depilacji działa, a który można sobie darować?

Jakie mamy możliwości?

Kobiety najczęściej sięgają po najłatwiej dostępne rozwiązanie – maszynkę jednorazową. Czy słusznie? Golenie jest metodą stosunkowo prostą i nadaje się zarówno do usuwania nadmiernego owłosienia nóg czy rąk, jaki i depilacji miejsc intymnych. Po takim zabiegu niestety często skóra jest podrażniona, włoski mogą wrastać. A efekt gładkiej skóry? U większości pań owłosienie odrasta następnego dnia. Bardziej przyjazna dla skóry wydaje się być depilacja kremem. Ale tu znów – koszty wysokie, a efekt chwilowy. Poza tym, użycie takiego preparatu wymaga dużo czasu i nie zawsze przynosi pożądany rezultat, szczególnie w przypadku depilacji intymnej.

To może w takim razie wosk? Zdecydowanie warto trochę pocierpieć bo, mimo pewnego dyskomfortu podczas zabiegu, efekt utrzymuje się dłużej. Fachowo wykonana depilacja woskiem może dać nam wytchnienie od zamartwiania się o owłosienie nawet na kilka tygodni! Biorąc pod uwagę, że na rynku pojawia się coraz więcej wosków przyjaznych skórze, przystosowanych dla osób wrażliwych na ból czy cierpiących z powodu alergii warto rozważyć tę metodę.

Rewolucja w świecie depilacji woskiem

Naprzeciw oczekiwaniom takich klientek wyszła australijska firma Lycon. Woski tego producenta są nie tylko w 100% bezpieczne i zapewniają wysoką skuteczność zabiegu, ale przede wszystkim, jak zapewniają specjaliści z salonu kosmetycznego Anlaya, który takie zabiegi ma w swojej ofercie – znacznie zmniejszają ból i dyskomfort, dzięki czemu taką formę depilacji mogą wybrać nawet panie z bardzo delikatną skórą. Woski Lycon są wprost stworzone do depilacji brazylijskiej. Nie tylko zapewniają długotrwały efekt przy znikomym bólu, ale też oferują cały wachlarz możliwości. Na rynku dostępnych jest wiele wariantów, mamy do wyboru bogactwo form, kolorów i zapachów. Która kobieta nie marzy o tym, by znaleźć dla siebie chwilę w ciągu dnia i oddać się w ręce profesjonalistów, którzy nie tylko fachowo zajmą się jej skórą, ale też potraktują jako tę jedyną, wyjątkową, wybierając dla niej ulubiony kolor i zapach wosku? W połączeniu z tym, że zabieg woskiem Lycon jest praktycznie bezbolesny, nawet w przypadku usuwania owłosienia łonowego – brzmi zachęcająco.

Nie zapominajmy jednak o ważnej kwestii, jaką jest tak naprawdę skuteczność takiego zabiegu? Zapytaliśmy o to ekspertów z Salonu Anlaya Day Spa. Wymienili następujące zalety depilacji woskiem Lycon:

  • pozwala na dobranie produktu indywidualnie do potrzeb każdej klientki,
  • włosy po zabiegu odrastają wolniej, są zdecydowanie słabsze i jaśniejsze,
  • regularne stosowanie pozwala cieszyć się gładką skórą kilka tygodni,
  • woski mają bardzo dobry skład (zawierają między innymi wyciągi z aloesu, rumianku, lawendy czy róży, które mają działanie łagodzące), dzięki czemu nie powodują podrażnień i alergii
  • nie odrywają się od skóry, ale łagodnie odchodzą pozbywając nawet 1mm włosków wraz z cebulkami.

Brzmi bajecznie? Ale to nie bajka. To rzeczywistość, wolna od bolesnej depilacji zwykłym woskiem, podrażnień i innych niedogodności. Nie pozostaje nic innego, jak tylko skorzystać z pomocy ekspertów i już teraz cieszyć się gładką skórą, bez wyrzeczeń!

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺