VPL Energist Ultra Plus (na trądzik)

Trądzik należy do jednego z najbardziej uciążliwych schorzeń skóry i jest bardzo ciężki w leczeniu. Dodatkowo, zostawia po sobie blizny i przebarwienia, które są widoczne nawet wtedy, gdy samą chorobę uda się wyleczyć. Zastosowanie urządzenia VPL Energist Ultra Plus jest skuteczne w czasie leczenia trądziku pospolitego, a także pozwala na rozjaśnienie przebarwień oraz redukcję blizn i wszystkich zmian na skórze, które są efektem problemów z cerą.

Komu polecany jest zabieg?

Skorzystanie z zabiegu urządzeniem VPL Energist Ultra Plus zalecane jest przede wszystkim osobom, które borykają się z problemem zmian skórnych. Metoda ta jest skuteczna w zamykaniu naczynek, likwidacji rumienia i zaczerwienień skóry, usuwania przebrwień, a także jest to to skuteczny zabieg stosowany w walce z trądzikiem. Trądzik pospolity, to problem, który dotyczy większości młodych osób w okresie dojrzewania, może jednak wystąpić również u dorosłych, a także nawracać w przypadku zmian hormonalnych, na przykład w okresie przekwitania.

Na czym polega zabieg?

Urządzenie VPL Energist Ultra Plus działa poprzez wysyłanie wiązek światła, które stymulują proces uwalniania tlenu w skórze, co znacznie obniża ilość bakterii beztlenowych, które są główną przyczyną występowania trądziku. Dodatkowo, podczas zabiegu dochodzi do odblokowania porów, co znacznie ułatwia dokładne oczyszczenie twarzy i redukcję niedoskonałości. Zaletą działania urządzenia jest także pobudzenie organizmu do wytwarzania kolagenu, dzięki czemu skóra jest wygładzona. Dzięki głowicy zaopatrzonej w urządzenie chłodzące, dyskomfort podczas wykonywania zabiegu jest niewielki.

Jakie są efekty zabiegu?

Aby zabieg VPL Energist Ultra Plus był skuteczny, należy wykonać go w serii, w częstotliwości raz na dwa tygodnie. Po wykonaniu zabiegów problem trądziku jest widocznie mniejszy, ze względu na ograniczenie namnażania się bakterii oraz udrożnienie porów, na powierzchni cery pojawia się znacznie mniej niedoskonałości i stanów zapalnych, przebarwienia są rozjaśnione, skóra jest gładsza, a  koloryt zostaje wyrównany.

Górna warga/ uszy/ broda/ policzki/ szyja/ baki

100,00