Pielęgnacja skóry Ferulac

Proces starzenia skóry pozostawia widoczne efekty, szczególnie w obrębie skóry twarzy oraz dekoltu. Zastosowanie peelingu opartego o nanotechnologię pozwala na widoczne odmłodzenie cery, zwiększając jej jędrność, wygładzając i dodając elastyczności. Dzięki składnikom o działaniu antyoksydacyjnym a także płynnego złota – retinolu – zabieg ma działanie intensywnie regenerujące i odżywiające, co w rezultacie pozwala na poprawę ogólnej kondycji skóry i przywrócenie jej dawnego stanu.

Komu polecany jest zabieg?

Zabieg pielęgnacji skóry Ferulac polecany jest przede wszystkim osobom, których cera wymaga nawilżenia, odżywienia, regeneracji oraz poprawy elastyczności. Skorzystanie z tego zabiegu zaleca się przede wszystkim osobom, których cera :

  • jest bardzo mocno przesuszona
  • posiada skłonności do powstawania przebarwień
  • jest zmęczona, w ziemistym kolorze, matowa
  • problematyczna, trądzikowa
  • pozbawiona jędrności i elastyczności ze skłonnością do zmarszczek i bruzd

Regularne przeprowadzanie tego typu zabiegu pozwala na poprawę kondycji skóry, złuszcza martwy naskórek, oczyszcza i regeneruje skórę, zwalczając niedoskonałości oraz objawy naturalnego starzenia, fotostarzenia oraz zmęczenia cery.

Na czym polega zabieg?

Zabieg pielęgnacyjny Ferulac oparty jest na działaniu składników o silnym działaniu antyoksydacyjnym, między innymi kwasu ferulowego, kwasu jabłkowego, kwasu cytrynowego, kwasu mlekowego oraz floretyny. Ponadto, podczas zabiegu używa się także płynnego złota – retinolu, który w połączeniu z antyoksydantami skutecznie wygładza skórę, przywracając jej optymalną jędrność i elastyczność. Nano peeling chemiczny ułatwia optymalne złuszczenie martwego naskórka, który ułatwia proces oczyszczania cery, a także wspomaga działanie składników aktywnych oraz ich przedostanie się do głębszych warstw skóry.

Efekty zabiegu

Aby osiągnąć widoczne i pożądane efekty zabiegu pielęgnacyjnego Ferulac, konieczne jest wykonanie całej serii zabiegów, która powinna wynosić od 4 do 6 powtórzeń, w zależności od ogólnego stanu cery, od czego zależy również zachowany odstęp pomiędzy kolejnymi zabiegami, który powinien wynosić od 2 do 4 tygodni. Efektem zabiegów jest wyraźnie zregenerowana i wygładzona skóra, o zdrowym wyglądzie i wyrównanym kolorycie.

Twarz

300,00

Twarz + szyja

350,00

Twarz + szyja + dekolt

500,00