Peeling chemiczny retises ct brak przebarwienia

Peeling jest jednym z ważniejszych zabiegów na twarz, który powinno wykonywać się regularnie, aby pozbyć się warstwy martwego naskórka i znacznie ułatwić wnikanie składników aktywnych w głębsze warstwy skóry. Peeling chemiczny 3- RETISES CT zawiera wysoką zawartość retinolu – substancji znanej również pod nazwą płynnego złota, występującego w trzech różnych formach – a także witaminę C występującą w najbardziej stabilnej postaci.

Komu polecany jest zabieg?

Ten rodzaj peelingu polecany jest każdemu, bez względu na wiek, płeć oraz rodzaj skóry. Jego regularne stosowanie zaleca się przede wszystkim osobom, które borykają się z:

  • przesuszoną i zmęczoną cerą wymagającą odżywienia i regeneracji
  • skórą dotkniętą zmianami wynikającymi z procesu starzenia się
  • skłonnościami do powstawania przebarwień na powierzchni skóry

Dzięki zawartości retinolu, peeling pozwala na widoczne odmłodzenie skóry, przywrócenie jej jędrności i elastyczności. Obecność witaminy C działa odżywiająco oraz rozjaśniająco, wpływając na redukcję przebarwień.

Na czym polega zabieg?

Peeling chemiczny wzbogacony o retinol oraz witaminę C działa nie tylko na optymalne złuszczenie warstwy martwego naskórka, ale także skutecznie odżywia skórę oraz  wpływa na jej widoczne odmłodzenie, hamując procesy starzenia się. Dodatkowo, obecność tych składników wpływa na przyspieszenie procesu wymiany komórkowej, co pozytywnie wpływa na rozjaśnianie zmian pigmentacyjnych, a także hamowanie namnażania się komórek barwnikowych i wytwarzanie melaniny, co zapobiega powstawaniu kolejnych przebarwień. Optymalnym momentem na wykonywanie tego peelingu jest okres zimowy oraz wczesna wiosna. Zabieg powinien być powtarzany co miesiąc, w zależności od ogólnego stanu skóry i indywidualnych potrzeb pacjenta. Od tego zależy również długość zabiegu, która średnio wynosi 30 minut.

Efekty zabiegu

Regularne stosowanie peelingu chemicznego 3- RETISES CT pozwala na skuteczne i optymalne złuszczenie warstwy martwego naskórka w bezpieczny sposób, który nie powoduje podrażnień. Pozwala także na odżywienie i wygładzenie skóry, poprawia jej jędrność i elastyczność, widocznie ją odmładzając. Dodatkowo, kombinacja składników aktywnych pozwala na stopniowe rozjaśnienie zmian i pigmentowych oraz przebarwień.

Twarz

300,00

Twarz + szyja

350,00

Twarz + szyja+ dekolt

450,00