Pielęgnacja skóry Power Retinol

Zabieg pielęgnujący Power Retinol ma działanie przede wszystkim odmładzające i regenerujące skórę. Zasługą takiego efektu jest Retinol – substancja aktywna, nazywana również płynnym złotem, której intensywne działanie potrafi skutecznie odmłodzić skórę, przywracając jej blask, elastyczność i jędrność, jednocześnie odżywiając ją i nawilżając.

Komu polecany jest zabieg?

Korzystanie z tego zabiegu polecane jest wszystkim osobom, które pragną dbać o swoją cerę. W szczególności jednak dedykowany jest dla:

  • skóry zmęczonej, wymagającej intensywnej regeneracji
  • skóry dotkniętej fotostarzeniem
  • skóry starzejącej się w wyniku naturalnego procesu
  • skóry wymagającej wygładzenia zmarszczek, blizn czy redukcji przebarwień

Osoby borykające się z takimi problemami mogą skorzystać z tego zabiegu bez względu na wiek, płeć oraz typ skóry. Zabieg pielęgnacyjny Power Retinol pozwala skutecznie odżywić skórę, a dzięki działaniu składników aktywnych, które odpowiedzialne są za pobudzenie komórek do odnawiania się, efektem jest wyrównywanie i odbudowywanie się warstwy skórnej, przywracając jej gładki i zdrowy wygląd.

Jak wygląda zabieg?

Głównym składnikiem aplikowanym podczas zabiegu jest płynne złoto – retinol, a także dwa składników aktywne – bakuchiol oraz wyciąg HS SOJA. Taka kombinacja substancji o aktywnym działaniu jest wynikiem 25 lat szczegółowych badań nad właściwościami i działaniem retinolu, a także substancji retinoidalnych. Opracowanie optymalnej proporcji tych substancji, pozwoliło na uzyskanie preparatu o skutecznym i intensywnym działaniu, który równocześnie jest całkowicie bezpieczny dla skóry. Na odpowiednio przygotowaną i oczyszczoną skórę aplikuje się preparaty ze składnikami aktywnymi. Oprócz zabiegu wykonanego w gabinecie, niezmiernie ważna jest także późniejsza pielęgnacja domowa, która wzmocni oraz wydłuży efekt.

Efekty zabiegu

Pielęgnacja skóry Power Retinol pozwala na widoczne odmłodzenie skóry, wygładzenie, zredukowanie zmarszczek oraz przebarwień, a także na poprawę ogólnego stanu i kondycji. Zostaje przywrócona jędrność, elastyczność, a także blask i zdrowy wygląd.