Odżywiaj skórę z Intraceuticals


Intraceuticals to jedno z najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej, które pomaga w odzyskaniu dobrego wyglądu skóry twarzy oraz poprawieniu jej atrakcyjności. Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie jak najlepszych efektów, nie ingerując przy tym za pomocą skalpela. Poznaj jego działanie oraz sprawdź, jak zniewalające efekty możesz uzyskać dzięki niemu.



Bezinwazyjne działanie urządzenia

Intraceuticals to innowacyjna, całkowicie bezinwazyjna metoda, pozwalająca na odmładzanie skóry. Bazuje ona na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzaniu w skórę składników aktywnych. Środki, jakie wykorzystywane są podczas zabiegu to jedynie skoncentrowany tlen oraz koktajl odżywczy. Do zabiegu za pomocą nowoczesnego urządzenia może więc przystąpić każdy – nie niesie to bowiem za sobą żadnego ryzyka i nie powoduje zagrożeń dla skóry oraz zdrowia. Intraceuticals dedykowane jest szczególnie  kobietom, które miewają problemy ze starzejącą się skórą, przebarwieniami, zmarszczkami czy stanami zapalnymi.

Intraceuticals pomoże poprawić wygląd skóry

Uważasz, że Twoja skóra nie jest już tak gładka i jędrna jak kiedyś? Możesz to zmienić i poprawić jej wygląd bez użycia skalpela! Z Intraceuticals przebiegnie to bez bólu oraz uczucia dyskomfortu. Twoja cera będzie bardziej promienista i zyska atrakcyjność, nie będziesz już narzekać na brak jędrności czy wysuszanie się jej. Jedną z tajemnic tak dużej skuteczności zabiegu za pomocą innowacyjnego urządzenia jest wykorzystywanie podczas zabiegu kwasu hialuronowego, dzięki któremu efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Warto jednak powtórzyć go, by zachować jak najdłużej promienny wygląd. Jeden zabieg powoduje bowiem utrzymywanie się rezultatów przez około 2 tygodnie, zalecane jest więc zastosowanie 6 takich sesji pielęgnujących.

Jak wygląda zabieg Intraceuticals?

Urządzenie, które gwarantuje tak zadowalające efekty działa w sposób prosty i nie powodujący uczucia dyskomfortu u klientki.  Natychmiastowe odmłodzenie powodowane jest przez nowoczesną technologię, wykorzystującą technikę infuzji. Początkowo na powierzchni który rozprowadzane jest serum kosmetyczne, następnie za pomocą urządzenia wprowadzane jest ono pod skórę. Serum wtłaczane jest za pomocą tlenu pod ciśnieniem, który aplikowany jest dzięki specjalnie do tego przeznaczonej końcówce urządzenia. Należy ustawić ją pod dobrym kątem i przystawić ją do powierzchni twarzy, by  uzyskać jak najlepszy efekt.

Podczas aplikowania pod skórę specjalnego serum, dostarczany jest także kwas hialuronowy, obecny w dwóch postaciach. Niskocząsteczkowy kwas przenika do głębszych  warstw skóry wraz z przyłączonymi składnikami aktywnymi. Wielkocząsteczkowa postać z kolei wiąże wilgoć z otoczenia i utrzymuje ją w skórze. Poszczególne cząsteczki dostarczane podczas zabiegu przenikają w głąb skóry i nadają jej jędrności oraz poprawiają jej napięcie. Wykonanie jednorazowej kuracji Intraceuticals trwa około 1,5 godziny i nie wymaga, byśmy przeznaczali dodatkowy czas na rekonwalescencję. To urządzenie jest w pełni bezpieczne i funkcjonalne. Niewielki rozmiar końcówki  aplikatora sprawia, że może on działać punktowo.

Zalety i przeciwwskazania

Intraceuticals jest programem, który może odmienić wygląd skóry i sprawić, że poprawi się nasza samoocena. Do jego głównych zalet możemy zaliczyć:

  • bezbolesne działanie urządzenia,
  • ujędrnianie skóry,
  • wygładzanie skóry,
  • brak rekonwalescencji po wykonanym zabiegu,
  • efekty widoczne już po pierwszym zabiegu,
  • odpowiednie odżywienie skóry,
  • możliwość wykonania zabiegu u każdego klienta.

Urządzenie to jest całkowicie bezpieczne w swoim działaniu. Poddanie się zabiegowi nie wiąże się z żadnego rodzaju skutkami ubocznymi. Nie ma więc wyraźnych przeciwwskazań, do jego wykonania, mogą do niego przystąpić zarówno osoby z różnymi chorobami, będące w ciąży, jak i posiadający skłonności do podrażnień.  

Rejuvenate kuracja odmładzająca kwasem hialuronowym

450,00

Atoxelen kuracja rozluźniająca zmarszczki mimiczne, wygładzająca linie wokół oczu i ust

400,00

Opulence kuracja redukująca przebarwienia

450,00

Clarity sensitive kuracja redukująca stany zapalne i trądzik różowaty

450,00

Booster (Vit.A, Vit C.,Kolagen,Przeciwutleniacz)

500,00