Plasma IQ – opadające powieki

plasma

Opadające powieki – zabieg plasmą IQ

Opadające powieki to defekt, który może przyczyniać się do kompleksów.  Zamiast chirurgicznie ingerować w kształt powiek, dobrze jest wybrać bezpieczny, bezinwazyjny zabieg jakim jest z pewnością korekta opadających powiek wykonana urządzeniem Plasma IQ. Urządzenie wyprodukowane we Włoszech znajduje swoje zastosowanie w wielu zabiegach z dziedziny medycyny estetycznej, chirurgii oraz dermatologii. Zabieg korekty powiek wykonujemy w naszej klinice Anlaya Day Spa niezależnie od wieku i płci pacjenta.

Plasma IQ – metoda działania

Zaawansowane technologicznie urządzenie generuje mikrowiązki plazmy, działając jedynie na wybrany obszar skóry, bez uszkadzania naskórka. Możliwe jest to dzięki wykorzystaniu zjawiska jonizacji gazów, która powoduje generowanie plazmy.

Urządzenie Plasma  IQ pozwala w bezpieczny i sprawdzony sposób wykonać korektę powiek.

Plasma IQ – wskazania

Oprócz liftingu powiek wielofunkcyjne urządzenie Plasma IQ pozwala na szereg innych możliwości. Zabieg urządzeniem Plasma IQ wykonujemy w przypadku:

  • wiotkiej skóry: kolana i łokcie,
  • zmarszczek i bruzd,
  • występowania brodawek,
  • występowania innych zmian skórnych,
  • rozstępów,
  • blizn.

Lifting powiek – przebieg zabiegu

Zabieg korekty powiek poprzedza konsultacja lekarska, po której specjalista przechodzi do wykonania zabiegu. Zabieg polega na poddaniu wybranego obszaru ciała wygenerowanymi z urządzenia mikrowiązkami plazmy. Pozwala na to kontakt końcówki urządzenia ze skórą.

Plazma generowana przez urządzenie powoduje odparowanie tkanki naskórka. Skóra reaguje na ingerencję procesem regeneracji. Cały zabieg korekty powiek trwa kilkanaście minut.

Ewentualne skutki uboczne, takie jak miejscowe strupki czy obrzęki, zwykle są chwilowe i utrzymują się przez kilka dni do tygodnia. Zwykle wszelkie zmiany skórne znikają samoistnie już po trzecim dniu od wykonania zabiegu.

Plasma IQ – przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg z użyciem urządzenia generującego plazmę nie wykonujemy w przypadku przyjmowania przez pacjenta leków (retinoidów) oraz tendencji do powstawania blizn. Nie zaleca się wykonywania zabiegu u chorych na epilepsję, cukrzycę oraz nowotwory i choroby skórne. Wykonanie zabiegu umożliwia także ciąża i karmienie piersią oraz infekcje skórne. W przypadku wcześniejszych zabiegów z kwasem hialuronowym lub toksyną botulinową, zabieg z Plasmą IQ wykonuje się conajmniej miesiąc później.

plasma1

Efekty zabiegu Plasma IQ – zdjęcia przed i po


[av_codeblock wrapper_element='' wrapper_element_attributes=''] [/av_codeblock] [av_table purpose='tabular' pricing_table_design='avia_pricing_default' pricing_hidden_cells='avia_show_empty_cells' caption='' responsive_styling='avia_responsive_table'] [av_row row_style=''][av_cell col_style=''][/av_cell][av_cell col_style='']I zabieg[/av_cell][av_cell col_style='']II zabieg[/av_cell][av_cell col_style='']III zabieg[/av_cell][/av_row] [av_row row_style=''][av_cell col_style='']Powieka górna[/av_cell][av_cell col_style=''] 800[/av_cell][av_cell col_style='']750[/av_cell][av_cell col_style='']650[/av_cell][/av_row] [av_row row_style=''][av_cell col_style='']Powieka dolna[/av_cell][av_cell col_style='']800[/av_cell][av_cell col_style='']750[/av_cell][av_cell col_style='']650[/av_cell][/av_row] [av_row row_style=''][av_cell col_style='']Powieka górna + kurze łapki[/av_cell][av_cell col_style='']1400,00[/av_cell][av_cell col_style='']1300[/av_cell][av_cell col_style='']1200[/av_cell][/av_row] [av_row row_style=''][av_cell col_style='']Kurze łapki[/av_cell][av_cell col_style='']700,00[/av_cell][av_cell col_style='']600[/av_cell][av_cell col_style='']550[/av_cell][/av_row] [av_row row_style=''][av_cell col_style='']Zmarszczki palacza[/av_cell][av_cell col_style='']500 - 800[/av_cell][av_cell col_style=''][/av_cell][av_cell col_style=''][/av_cell][/av_row] [av_row row_style=''][av_cell col_style='']Zmarszczki przy uszach[/av_cell][av_cell col_style='']500[/av_cell][av_cell col_style=''][/av_cell][av_cell col_style=''][/av_cell][/av_row] [av_row row_style=''][av_cell col_style='']Lifting pozostałych obszarów ciała[/av_cell][av_cell col_style='']Lifting pozostałych obszarów ciała[/av_cell][av_cell col_style=''][/av_cell][av_cell col_style=''][/av_cell][/av_row] [/av_table]