Lifting twarzy nićmi PDO

Nici PDO to rewolucyjna zdobycz medycyny estetycznej, umożliwiająca lifting twarzy bez użycia skalpela. Wprowadzone w skórę syntetyczne włókno nici pobudza wytwarzanie kolagenu oraz wzmacnia napięcie mięśni, dzięki czemu twarz staje się bardziej elastyczna, jędrna i nawilżona. Z pomocą nici PDO możemy również wymodelować jej rysy i wygładzić zmarszczki.

Jak wygląda lifting twarzy nićmi PDO?

Lifting twarzy nićmi PDO to prosty, bezinwazyjny zabieg, trwający od 30 do 60 minut. Stosowane jest znieczulenie miejscowe co powoduje, że jest on bezbolesny. Umieszczona na cienkiej igle nić zostaje wprowadzona w określone miejsca twarzy. Po liftingu skóra może być nieco zaczerwieniona, jednak objawy te ustępują w przeciągu kilku dni. Pierwsze rezultaty zabiegu obserwujemy niemal od razu – jest to widoczna poprawa napięcia twarzy. Na pełne efekty należy poczekać około trzech miesięcy. W tym czasie w skórze zakończy się proces produkcji nowego kolagenu.

Kto może poddać się zabiegowi nićmi PDO?

Lifting twarzy nićmi PDO rekomendowany jest osobom po 30 roku życia, które obserwują u siebie oznaki starzenia skóry. Oto przykładowe wskazania to zabiegu:

  • Głębokie zmarszczki na czole
  • Opadające brwi i powieki
  • Worki pod oczami
  • Obwisłe policzki
  • Bruzdy marionetkowe, policzkowo-wargowe i nosowo-wargowe
  • “Rozmycie” rysów twarzy i utrata jej owalu

Jakie są efekty liftingu twarzy nićmi PDO?

Zabieg nićmi PDO prowadzi do wyraźnej poprawy wyglądu twarzy , a jego efekty utrzymują się do 2 lat. Spodziewane rezultaty liftingu nićmi PDO to:

  • Wzrost elastyczności i sprężystości skóry
  • Redukcja zmarszczek i fałdów skórnych
  • Nawilżenie i rozjaśnienie cery
  • Uniesienie konturu twarzy i przywrócenie jej owalu

Lifting twarzy nićmi PDO w salonie Anlaya Day Spa

Anlaya Day Spa w Józefowie obok Otwocka oferuje swoim Klientom szeroki zakres usług medycyny estetycznej. W naszym salonie mogą Państwo poddać się zabiegowi z wykorzystaniem nici PDO, który przywróci twarzy młody, zdrowy wygląd. Gwarantujemy przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony najlepszych specjalistów.

Likwidacja tzw. „chomików” oraz poprawa owalu na linii żuchwy zabieg z użyciem 4- 8 szt. nici z haczykami (Barb, Cog) i 10 szt. nici gładkich

1600,00

Tzw. „marionetki” zabieg z użyciem 4-5 szt. nici z haczykami i 10 szt. nici gładkich

1200,00

Lifting całego owalu twarzy uniesienie policzków, spłycenie bruzd nosowo-wargowych, likwidacja „chomików”, tzw. „marionetki” - zabieg z użyciem 8- 10 szt. nici z haczykami i 20 szt. nici typu Screw lub Tornado

2200,00

Dekolt napięcie i rewitalizacja skóry tej okolicy przy pomocy nici typu Tornado lub Screw

700,00

Zmarszczki „śmiechowe” na policzkach zabieg z użyciem ok. 20 szt.typu Fist (gładkie)

800,00

Zmarszczki „palacza” zabieg z użyciem ok. 10 15 szt. nici First

600,00