Mezoterapia igłowa – Light Eyes

Mezoterapia igłowa – jak działa?

Zabieg mezoterapii igłowej przeprowadzany w naszej klinice Anlaya Day Spa polega na wstrzyknięciu w skórę za pomocą cienkiej igły preparatu bogatego w cenne składniki odżywcze. W skład preparatu stosowanego w zabiegu mezoterapii wchodzi kwas hialuronowy, rozmaryn, witamina C, ekstrakt z jagody, ruszczyk oraz heksapeptydy (związek o właściwościach zbliżonych do toksyny botulinowej).

Mezoterapia igłowa Light Eyes – wskazania

Mezoterapię igłową Light Eyes wykonuje się w przypadku występowania:

  • obrzęków wokół powiek,
  • cieni i worków pod oczami,
  • wiotkości skóry,
  • cienkich zmarszczek,
  • dodatkowo: cellulitu i rozstępów,
  • łysienia i wypadania włosów.

Mezoterapia Light Eyes – przeciwwskazania

Zabieg mezoterapii igłowej nie wykonuje się w przypadku alergii na jeden ze składników preparatu, występowania nowotworów, infekcji i stanów zapalnych skóry, cukrzycy oraz przyjmowania innych leków rozrzedzających krew i obniżenia odporności. Mezoterapia głowy nie wskazana jest w przypadku kobiet w ciąży oraz okresu laktacji.

Mezoterapia igłowa – przebieg zabiegu

Zabieg mezoterapii igłowej rozpoczyna się od konsultacji lekarskiej. Następnie przechodzi się do właściwego zabiegu, który przeprowadza miejscowe znieczulenie w postaci najczęściej kremu. Zabieg polega na wprowadzeniu preparatu z mieszanką odżywczych składników bezpośrednio w skórę za pomocą cienkiej igły.

Zabieg mezoterapii igłowej Light Eyes jest stosunkowo bezbolesny. Wszystko zależy od indywidualnego progu bólu. Zabieg wykonuje się w kilku seriach (3-5 zabiegów), przy zachowaniu ok. 2-4 tygodniowych odstępów, co pozwoli na osiągnięcie pełnych efektów. Cały zabieg mezoterapii igłowej trwa od 20 do 60 minut.

Mezoterapia – efekty

Pierwsze efekty zabiegu mezoterapii igłowej widać już po wykonaniu jednego zabiegu. Efektem zabiegu mezoterapii Light Eyes jest odmłodzenie skóry oraz jej znaczna poprawa wokół oczu i powiek, brak cieni i worków pod oczami oraz śladów zmęczenia. Skóra wygląda świeżo, promiennie, jest elastyczna, a jej młodzieńczy blask zostaje przywrócony.

Dodatkowo zabieg mezoterapii poprawia mikrokrążenie skóry oraz likwiduje widoczne wokół oczu drobne zmarszczki. Mezoterapia igłowa zmniejsza także objętość płynów, wpływających niekorzystnie na stan skóry.

Light Eyes

300,00