Peeling retises ct brak lifting

Regularne złuszczanie martwego naskórka jest niezbędnym elementem prawidłowej pielęgnacji cery. Peeling chemiczny 3-RETISES CT jest zabiegiem medycznym, wykonywanym w gabinecie kosmetycznym, który dzięki wysokiej zawartości składników aktywnych wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe. Zawartość płynnego złota – retinolu – w trzech różnych formach, a także optymalna postać witaminy C skutecznie odżywiają i wygładzają skórę, przywracając jej młody i zdrowy wygląd.

Komu polecany jest zabieg?

Peeling chemiczny to rodzaj zabiegu, który polecany jest wszystkim, bez względu na płeć, wiek czy rodzaj skóry. Proces złuszczania naskórka połączony jest z rozjaśnieniem i regeneracją skóry, dlatego w szczególności zaleca się jego regularne powtarzanie osobom, które posiadają:

  • skórę ze skłonnością do przebarwień
  • ogólnie zły stan skóry zmęczonej, wymagającej regeneracji, odżywienia, wyrównania kolorytu i przywrócenia zdrowego wyglądu
  • skórę z objawami procesu starzenia się – zmarszczkami i bruzdami

Regularne złuszczanie martwego naskórka, a także wprowadzanie w głąb skóry składników aktywnych zawartych w peelingu chemicznym pozwala skutecznie zredukować niedoskonałości, poprawić wygląd skóry oraz jej jędrność i elastyczność.

Na czym polega zabieg?

Peeling chemiczny 3-RETISES CT jest optymalnym połączeniem trzech różnych form retinolu, a także witaminy C występującej w najbardziej stabilnej postaci. Taka kombinacja składników pozwala na działanie hamujące procesy starzenia się skóry, a także na redukcję przebarwień i zmian pigmentacyjnych. Płynne złoto odpowiedzialne jest za odbudowę tkanki, zwiększając tym samym elastyczność skóry, redukując zmarszczki oraz niedoskonałości, co prowadzi do widocznego odmłodzenia skóry i przywrócenia jej dawnego wyglądu.

Efekty zabiegu

Aby peeling chemiczny przyniósł pożądane efekty, należy go powtarzać regularnie raz w miesiącu – częstotliwość zabiegu dostosowana jest do potrzeb oraz ogólnego stanu skóry. Najodpowiedniejszy czas na wykonanie zabiegu to okres zimowy oraz wczesna wiosna. Zastosowanie serii peelingów pozwala na przywrócenie skórze zdrowego i młodego wyglądu, wyrównania kolorytu, redukcji niedoskonałości oraz zmarszczek, bruzd i innych efektów starzenia się skóry.

Twarz

300,00

Twarz + szyja

350,00

Twarz + szyja+ dekolt

450,00