Kwas hialuronowy – wypełnianie zmarszczek szyi i dekoltu

Szyja i dekolt to te rejony ciała, dla których czas nie jest szczególnie łaskawy. Z biegiem lat pojawiają się na nich głębokie zmarszczki, a skóra staje się cienka, wiotka i obwisła. Nieestetyczne bruzdy na szyi i dekolcie są niemożliwe do zakamuflowania i w okrutny sposób zdradzają nasz wiek. Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego to skuteczna metoda, by pozbyć się niechcianych, nawet bardzo głębokich zmarszczek.

Dlaczego kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest najchętniej stosowanym wypełniaczem. Za jego popularnością przemawiają przede wszystkim względy bezpieczeństwa. Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w tkankach człowieka, wiążąc wodę i odpowiadając za nawilżenie skóry. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego pozbawione jest zatem ryzyka reakcji uczuleniowych. Z czasem preparat ulega również samoistnej degradacji, dlatego zabieg wypełniania zmarszczek z jego wykorzystaniem uchodzi za szczególnie nieinwazyjny i bezpieczny.

ujędrnianie szyi i dekoltu

Czy wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym boli?

Zabieg wypełniania zmarszczek szyi i dekoltu kwasem hialuronowym jest bezbolesny i komfortowy. Przed iniekcją preparatu, skóra poddana zostaje miejscowemu znieczuleniu. Procedura wypełniania zmarszczek trwa od 30 do 60 minut. Po jej zakończeniu możemy powrócić do zwykłej, niczym nieograniczonej aktywności. Jedynym efektem ubocznym iniekcji są łagodne obrzęki i zaczerwienienia, które szybko ustępują.

Wypełnianie zmarszczek szyi i dekoltu w Anlaya Day Spa

Anlaya Day Spa świadczy najlepszej jakości usługi z zakresu medycyny estetycznej pod okiem wykwalifikowanych lekarzy i kosmetologów. Jeśli pragniesz w bezpieczny sposób zlikwidować zmarszczki i bruzdy okolic dekoltu oraz szyi, wypróbuj działanie kwasu hialuronowego.

Z oferowanych przez nas zabiegów odmładzających mogą skorzystać mieszkańcy Józefowa oraz okolicznych miast:

  • Otwocka
  • Karczewa
  • Michalina
  • Sulejówka
  • Warszawy (Falenica, Anin, Wawer, Międzylesie)

Bruzdy nosowo-wargowe

1000,00

Dolina łez

1000,00

Uniesienie policzków

1200,00-15000,00

Uniesienie policzków + dolina łez

1500,00

Uniesienie policzków + dolina łez + Bruzdy nosowo-wargowe

2000,00

Zmarszczki palacza-okolica wargi górnej i dolnej

900,00

Tzw. Soft lifting (Uniesienie policzków + dolina łez + Bruzdy nosowo-wargowe + tzw. Marionetki)

2500,00