Wypełnianie i powiększanie ust

Pełne, zmysłowe usta są marzeniem każdej kobiety. Niektóre panie zostały jednak obdarzone przez naturę wąskimi, niemal niewidocznymi wargami. Dodatkowo, wraz z wiekiem, usta tracą swoją objętość i nasycony kolor. Zabieg wypełniania i powiększania ust to prosty sposób, aby uwydatnić wargi i przywrócić im właściwy kształt.

shutterstock_116995171

Czym wypełnia się usta?

Do zabiegu powiększania i wypełniania ust chętnie wykorzystywany jest kwas hialuronowy. To substancja występująca naturalnie w ludzkim ciele, a jej zadaniem jest zapewnienie skórze elastyczności i gęstości. Jego wstrzyknięcie nie powoduje reakcji uczuleniowych. Kwas hialuronowy jest zatem bezpiecznym wypełniaczem, który po pewnym czasie ulega samoistnemu wchłonięciu.

Jak wygląda zabieg wypełniania i powiększania ust?

Podczas zabiegu, w wybrane miejsca ust wstrzykiwany jest kwas hialuronowy w formie żelu. Ukłucia nie powodują dużej bolesności, jednak, na życzenie klienta, wargi można znieczulić przy pomocy specjalnego kremu. Zabieg trwa krótko i nie wymaga od nas żadnych przygotowań. Bezpośrednio po nim, możemy powrócić do normalnej aktywności.

Jakie są wskazania do wypełniania i powiększania ust?

Zabieg polecany jest osobom, które nie są zadowolone z kształtu lub rozmiaru swoich warg. Oto typowe wskazania do iniekcji kwasu hialuronowego:

  • zbyt mało uwydatnione, wąskie usta
  • utrata czerwieni i niewyraźny kontur warg
  • niesymetryczny kształt ust
  • opadające kąciki warg

Powiększanie i wypełnianie ust w Anlaya Day Spa

Salon Anlaya Day Spa w Józefowie koło Otwocka oferuje szeroki wybór zabiegów medycyny estetycznej. Naszym Klientom polecamy powiększanie i wypełnianie ust z użyciem kwasu hialuronowego. To bezpieczna i prosta metoda, dzięki której spełnisz swoje marzenie o pięknych, pełnych wargach.

Powiększanie objętości ust

1000,00