Na czym polega depilacja Lycon?

lycon

Zabieg ten wykorzystuje do depilacji specjalne woski i produkty australijskiej firmy Lycon, która jest uznawana za najbardziej prestiżową markę w tej dziedzinie. Na tle innych produktów wyróżniają się one przede wszystkim tym, że depilacja przy ich użyciu jest niemal bezbolesna oraz zapewnia większy komfort klientce. Zabieg przeprowadzany jest na suchej skórze i usuwa włoski o długości nawet 1 milimetra. Jest to zatem zabieg bardzo dokładny i precyzyjny, który pozwoli zachować gładką skórę do kilku tygodni.

Co wyróżnia Lycon od innych produktów?

Produkty d firmy Lycon szczycą się najwyższą jakością. Są także bardzo ekskluzywne, gdyż wosk nie podrażnia skóry. Dzięki specjalnej formule oraz aplikacji na ciało woski nie odrywają się od skóry, ale łagodnie odchodzą pozbywając włosków wraz z cebulkami. Dodatkowe składniki odżywcze zawarte w woskach Lycon pozwalają skórze odpocząć i zregenerować się po zabiegi. Zawierają między innymi wyciągi z: aloesu, rumianku, lawendy czy róży, które znane są ze swych właściwości łagodzących. A dla prawdziwych amatorek luksusowych doznań – Lycon gwarantuje gładką, przyjemną konsystencję produktów oraz różnorodne zapachy i kolory. Na rynku dostępnych jest kilka linii produktów Lycon, m.in.: Hot Wax, Lycojet, Strip Wax. Każda z nich przeznaczona jest do innego rodzaju depilacji, włosków i skóry.

Jak się stosuje depilację Lycon?

Depilacja Lycon wygląda podobnie jak standardowa depilacja zwykłym woskiem. Przeprowadza się ją na zimno lub ciepło za pomocą wosku i specjalnych pasków bawełnianych. Różnica polega na komforcie zabiegu, który przy pomocy produktów marki Lycon jest mniej bolesny i przyjemniejszy. Efekty takiej depilacji także się znacząco różnią – po zastosowaniu kilku serii zabiegu nowe, odrastające włoski stają się cieńsze i jaśniejsze.

Więcej informacji na temat depilacji Lycon można przeczytać na stronie warszawskiego salonu medycyny estetycznej Anlaya.

Depilację wykonujemy w Józefowie, w naszej placówce, znajdującej się w pobliżu Warszawy oraz Otwocka. Odwiedzają nas osoby z całego obszaru Warszawy, a szczególnie z:

  • Falenicy
  • Międzylesia
  • Anina
  • Wawra

Dodatkowo nasza oferta depilacji Lycon i wiele innych, atrakcyjnych zabiegów, a także konsultacji ze specjalistami, przyciąga do nas klientów i z innych rejonów – bliższych i dalszych. Wśród nich możemy wyróżnić osoby z miejscowości, takich jak:

  • Michalin
  • Sulejówek
  • Karczew
  • Otwock

Łydki

80,00

Uda

100,00

Całe nogi

150,00

Bikini płytkie

70,00

Bikini głębokie

110,00

Bikini brazylijskie

140,00

Pośladki

120,00

Plecy

150,00

Kark

50,00

Tors

80,00

Ręce

60,00

Ramiona6

0,00

Przedramiona

60,00

Pachy

50,00

Twarz

80,00

Baki

30,00

Nos

25,00

Broda

30,00

Ręce

80,00

Całe nogi + bikini płytkie

210,00

Całe nogi + bikini głębokie

250,00

Całe nogi + bikini brazylijskie

270,00

Łydki + bikini płytkie + pachy

190,00

Łydki + bikini głębokie + pachy

230,00

Łydki + bikini brazylijskie + pachy

260,00