Morpho Bust – ujędrnianie i powiększanie piersi

Upływający czas to największy przeciwnik naszej skóry. Z wiekiem staje się ona wiotka, pojawiają się zmarszczki, a biust traci swój pierwotny kształt. Jak temu zapobiec? Poznaj zabieg Morpho Bust i ciesz się idealnymi piersiami na dłużej.

Morpho Bust – bezinwazyjne powiększanie piersi

Wiele kobiet cierpi z powodu małego biustu. Często decydują się one na operacje, mające zwiększyć rozmiar piersi. Choć efekty takich zabiegów są niepodważalne, w przypadku implantów trudno mówić o naturalnym wyglądzie biustu. Morpho Bust to alternatywa dla kobiet, pragnących poprawić wygląd i rozmiar piersi bez interwencji chirurgicznych. Opiera się na masażu oraz stosowaniu specjalistycznych substancji, zawierających składniki aktywne takie jak:

  • Volufiline, wspomagającą tworzenie pęcherzyków lipidowych oraz wzmacniającą zagnieżdżanie się tkanki tłuszczowej wewnątrz macierzy pozakomórkowej,
  • Dermochlorella, czyli wyciąg z zielonej mikroalgi, który pobudza produkcję kolagenu I i III dzięki zawartości aminokwasów i oligopeptydów,
  • Firmiderm to połączenie substancji pochodzenia roślinnego, które daje efekt wzmocnienia i ujędrnienia.

Efekty i bezpieczeństwo zabiegu

Morpho Bust to bezpieczny zabieg ujędrniający i powiększający piersi, dedykowany osobom, borykającym się z problemami napięcia skóry. Aktywne składniki używanych preparatów nie ingerują w gospodarkę hormonalną organizmu.

Badania in vitro udowadniają niezwykłą efektywność zabiegu. Odpowiednio często przeprowadzany Morpho Bust może znacznie zwiększyć rozmiar piersi, a także przywrócić młody wygląd skórze oraz zniwelować rozstępy.

Częstotliwość i czas trwania zabiegu Morpho Bust

Morpho Bust, podobnie jak inne zabiegi tego typu, wymaga regularnego powtarzania. Zazwyczaj zaleca się wykonywanie go dwa razy w tygodniu przez okres dwóch miesięcy. Zabieg trwa około 60 minut

Przebieg zabiegu

Zabieg Morpho Bust składa się z sześciu etapów:

  1. Oczyszczanie – zastosowanie mleczka i toniku na skórę dekoltu i biustu.
  2. Peeling – usunięcie martwego naskórka z miejsca zabiegowego.
  3. Serum – nałożenie serum liftingującego na piersi i dekolt.
  4. Masaż – relaksujący, długotrwały masaż dekoltu oraz biustu z użyciem kremu.
  5. Krem – zastosowanie grubej warstwy kremu, bogatego w składniki odżywcze.
  6. Maska – nałożenie specjalistycznej maski na wcześniej przygotowaną gazę. Maska pozostaje na piersiach i dekolcie przez ok. 15 minut. Po tym czasie zaleca się usunięcie jej oraz ponowne zastosowanie toniku.

Morpho bust

250,00

Morpho bust + Icoone na biust

300,00