Wizaż – porady i usługi kosmetyczki

Wizaż jest szczególną dziedziną kosmetologii i zajmuje się przede wszystkim tworzeniem makijaży, które będą podkreślać indywidualną urodę klientek, jak również tuszować jej ewentualne niedoskonałości. Wizażyści, czyli osoby zajmujące się malowaniem twarzy, są pomocni przy wszelkiego rodzaju uroczystościach, na których chce się wyglądać doskonale – począwszy od ślubów, przez studniówki, aż po różne spotkania – mniej lub bardziej oficjalne. Wizaż jest także niezbędny przed przygotowaniem sesji fotograficznych czy profesjonalnych nagrań filmowych.

Osoby zajmujące się wizażem w Anlaya Day Spa są dokładnie przeszkoleni. Dzięki umiejętności dokonania analizy kolorystycznej i znajomości typów urody są w stanie dobrać makijaż tak, aby każdy klient wyglądał niepowtarzalnie oraz pięknie.

Stosujemy sprawdzone, renomowane kosmetyki, o dużej trwałości i wysokiej jakości. Makijaże wykonane w naszym ośrodku nie ścierają się w ciągu kilku godzin. Dzięki ich prawidłowemu utrwaleniu klienci mogą cieszyć się nimi przez cały czas spotkania i uroczystości, bez obaw uszkodzenia lub zniszczenia ich.

Anlaya Day Spa posiada szereg usług makijaży okolicznościowych. Ponadto przeprowadzamy szkolenia zarówno indywidualne, jak i grupowe, które mają na celu nauczenie podstaw trudnej sztuki makijażu.