Podaruj relaks najbliższym

masaz

Szukasz idealnego prezentu dla drugiej połówki? Chcesz sprawić przyjemność mamie lub siostrze? A może potrzebujesz inspiracji, by stworzyć wyjątkowy podarunek dla przyjaciółki? Podaruj najbliższym odrobinę luksusu. Wyjątkowa atmosfera, relaks, przywrócenia harmonii ciała i ducha – to wszystko odnajdziesz w Anlaya Day Spa & Medical Clinic. Skorzystaj z wyjątkowych voucherów do SPA na każdą okazję.

W Anlatya Day Spa & Medical Clinic możesz wybrać jedno z dwóch proponowanych przez nas rozwiązań:

  • voucher na wybrany zabieg lub pakiet zabiegów,
  • voucher prezentowy – określona kwota na dowolny zabieg.

Vouchery na wybrany zabieg

Podaruj swoim najbliższym voucher na wybrany zabieg z bogatej oferty Anlaya Day Spa & Medical Clinic. Wybierz wyjątkowy masaż relaksujący lub depilacji laserowej. Skorzystaj z wyjątkowej oferty zabiegów medycyny estetycznej, wykonywanych z najwyższą starannością przez wykwalifikowany personel. Podaruj najbliższym pakiety upiększające, dostępne w atrakcyjnych cenach.

Nie masz pomysłu na prezent? Nasz personel i strona internetowa służą pomocą. Z myślą o obdarowywaniu najbliższych stworzyliśmy wyjątkowe propozycje zabiegów, dopasowane do potrzeb kobiet oraz mężczyzn w różnym wieku.

Vouchery prezentowe

Nie masz pewności, jaki zabieg zadowoli osobę, dla której dedykowany jest prezent? Skorzystaj z możliwości zakupu wyjątkowych voucherów prezentowych na dowolną kwotę. Dzięki temu obdarowana osoba będzie mogła wybrać dowolny zabieg z oferty Anlaya Day Spa & Medical Clinic. Tak uniwersalny prezent z pewnością zadowoli niejedną osobę.

Przyjdź do nas lub zadzwoń – (022) 610-38-00, by poznać szczegóły.