Co to jest masaż twarzy Tsuboki?

masaztwarzy

Masażem Tsuboki nazywamy specjalny zabieg przeznaczony do obszarów twarzy, głowy, szyi i karku, który ma za zadanie wytworzyć efekt liftingu skóry i zrelaksować cały organizm. Jego nazwa nawiązuje do medycyny wschodniej: tsubo – oznacza punkty akupresurowe, których uciskanie wpływa na całe ciało; ki – oznacza energię, która jest wyzwalana. Masaż Tsuboki jest idealny do stymulacji skóry i odmłodzenia wyglądu.

Do kogo jest skierowany?

Masaż Tsuboki jest skierowany tak do kobiet, jak i do mężczyzn. Nie posiada żadnych ograniczeń wiekowch – może go stosować każdy, komu zależy na rewitalizacji skóry w obrębie twarzy. Osoby, które pragną relaksu dla swojej twarzy, odmłodzenia i ujędrnienia powinny rozważyć skorzystanie z tego masażu.

Jak to wygląda masaż Tsuboki?

Masaż ten polega na uciskaniu odpowiednich punktów umiejscowionych na powierzchni twarzy i okolic. Sam w sobie jest połączeniem czterech różnych technik, które razem dają bardzo dobre efekty. Podczas zabiegu doświadcza się metod zaczerpniętych z akupresury, drenażu limfatycznego, masażu współczesnego, a także masażu japońskiego ANMA. Masażysta dba o wszystkie partie na których ma wykonywać Tsuboki. Dużą uwagę zwraca na szyje i kark, gdyż rozluźnienie tych rejonów wpływa także na odprężenie widoczne w obrębie twarzy. Technika masowania polegająca na uciskaniu i gładzeniu świetnie pobudza mikrokrążenie. Wszystkie ruchy masujące wykonywane są w sposób płynny i harmonijny, tak, aby klient czuł komfort i odprężenie.

Co uzyskujemy?

Masaż Tsuboki to przede wszystkim wyraźne odmłodzenie. Efekt odżywienia, rozświetlenia i jędrności skóry widać tuż po pierwszym zabiegu. Powoduje on wyraźne napięcie mięśni twarzy i szyi, dzięki czemu możliwe jest kształtowanie owalu twarzy. Po jego zastosowaniu można także zauważyć wygładzenie zmarszczek – jest to także dobra profilaktyka w ich zapobieganiu. Masaż Tsuboki wpływa również na wyraźne odprężenie całego ciała. Osoby, które skorzystały z tego zabiegu są rozluźnione, odstresowane i pełne chęci do życia.

Z masażu twarzy Tsuboki można skorzystać w ośrodku Anlaya Day Spa w Józefowie. Jest to miejscowość usytuowana między Otwockiem a Warszawą, do której łatwo mogą dotrzeć osoby z najbliższych okolic, takich jak:

  • Falenica
  • Anin
  • Michalin
  • Karczew

Nasze Spa posiada także dogodny dojazd z Warszawy i okolic, dlatego zapraszamy osoby chętne do skorzystania z profesjonalnych masaży zamieszkałych w takich okolicach, jak:

  • Wawer
  • Międzylesie
  • Sulejówek
  • Otwock