Pedicure Man

Stopy to części ciała szczególnie narażone na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne, obciążenia czy otarcia. Jest to również obszar, w którym gromadzi się więcej martwego naskórka, co może prowadzić do powstawania zrogowaceń, pęknięć i nagniotków, które nie tylko wyglądają bardzo nieestetycznie, ale również są niekomfortowe, a niekiedy nawet bolesne. Ze względu na to, że skóra stóp oraz paznokcie są niezwykle delikatne i narażone na uszkodzenia mechaniczne, wykonanie zabiegu Pedicure należy powierzyć specjalistom, którzy przeprowadzą go w sposób zupełnie bezpieczny.

Komu polecany jest zabieg?

Regularne zabiegi pedicure polecane są wszystkim, bez względu na wiek i płeć. Szczególną uwagę powinny na nie zwrócić osoby, które zmagają się z problem przetłuszczonej bądź przesuszonej skóry stóp. Wykonanie profesjonalnego zabiegu w klinice pozwoli przywrócić stopom zdrowy i estetyczny wygląd.

Na czym polega zabieg?

Zabieg pedicure to pełen kompleks czynności, których zadaniem jest zadbanie o każdy element stopy. Polega nie tylko na skróceniu i wypolerowaniu płytki paznokcia, ale także na nadaniu jej odpowiedniego kształtu i pokryciu kolorem, przy uprzednim użyciu produktów ochronnych oraz odżywczych. Oprócz samych paznokci, zabieg polega także na kompleksowym dbaniu o skórę stóp poprzez złuszczenie naskórka, nawilżenie i wygładzenie. Podczas zabiegu używane są jedynie wysokiej jakości produkty marki GEHWOL, które powstały na bazie naturalnych składników i przeznaczone są nie tylko do pielęgnacji podczas zabiegu w gabinecie, ale również do stosowania domowego, w celu przedłużenia efektu odżywienia. Do wykonywania rutynowych czynności higienicznych i pielęgnacyjnych wykorzystywane są produkty jednorazowe, a po każdym zabiegu narzędzia zostają poddane dezynfekcji i sterylizacji. Pedicure wykonywany jest przez specjalistów, dlatego cały zabieg jest w pełni bezpieczny, a dodatkowo kojący i relaksujący. Jest to niezwykle komfortowa chwila zapomnienia, podczas której stopy są w bezpiecznych rękach kosmetologów.

Efekty zabiegu

Po wykonanym zabiegu Pedicure stopy są zadbane i odżywione, wygląda ładnie i zdrowo. Skóra jest gładka i miękka w dotyku, a paznokcie wyglądają estetycznie. Korzystanie z tego zabiegu to gwarancja jakości i bezpieczeństwa wykonywanych usług.

Pedicure Man

90,00