Manicure Man

Dłonie to niezwykle wrażliwe części ciała, nieustannie narażone na różnego rodzaju urazy mechaniczne czy niekorzystne warunki atmosferyczne, w szczególności mróz czy zbyt częsty kontakt z wodą, który prowadzi do ich wysuszenia. Jednocześnie, estetyczne i zadbane dłonie są niezwykle ważne, gdyż stanowią niejako wizytówkę całej osoby. Z tego w względu wykonanie zabiegu Manicure należy powierzać jedynie doświadczonym osobom. W naszym gabinecie wykonywany jest on przez specjalistów w pełni bezpiecznie z wykorzystaniem narzędzi i preparatów o wysokim standardzie.

Komu polecany jest zabieg?

Zabieg manicure zalecany jest wszystkim osobom bez względu na wiek i płeć. Dłonie stale narażone są na przesuszenie, a poprzez pracę, porządki i inne obowiązki również paznokcie mogą ulec osłabieniu i łamaniu, dlatego regularne poddawanie się zabiegowi manicure jest konieczne do tego, aby utrzymać dłonie w dobrym i estetycznym stanie.

Na czym polega zabieg?

Manicure to kompleks zabiegów obejmujących wszystkie części dłoni, którego zadaniem jest przywrócenie dłoniom optymalnego, zdrowego wyglądu, usuwając ślady zmęczenia, przesuszenia czy wszelkich urazów. Podczas zabiegu stosowane są jednorazowe narzędzia pilnikowe, natomiast akcesoria wielokrotnego użytku po każdym zabiegu poddawane są dokładnej dezynfekcji oraz sterylizacji, aby zachować pełne bezpieczeństwo i sterylność zabiegu. Manicure wykonywany jest przez specjalistów, którzy używają jedynie wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji marki KOH, a także marki MICRO CELL które pielęgnują i odżywiają skórę dłoni oraz paznokcie. Ich zastosowanie pozwala także na dogłębne odżywienie oraz regenerację dłoni. Cały zabieg jest nie tylko bezpieczny i regenerujący, ale także niezwykle komfortowy. Pozwala na rozluźnienie i pełne zrelaksowanie się.

Jakie są efekty zabiegu Manicure?

Po wykonanym zabiegu dłonie są zadbane, gładkie i miękkie w dotyku. Paznokcie wyglądają zdrowo i estetycznie, są w pełni odżywione i wzmocnione. Cały zabieg jest także w pełni korzystny zarówno dla estetyki, jak i zdrowia. Korzystanie z zabiegu Manicure w naszym gabinecie to gwarancja jakości i bezpieczeństwa wykonanych usług.