Co to jest masaż próżniowy?

Masaż próżniowy jest specjalnym typem masażu, przeznaczonym do rzeźbienia i modelowania sylwetki oraz pozwalającym usunąć nieestetyczne defekty kosmetyczne skóry, takie jak cellulit. To doskonały sposób na zniwelowanie obrzęków oraz wspomożenie procesu odchudzania. Masaż próżniowy wykonuje się na różnych partiach ciała, choć najbardziej popularnymi są pośladki, uda i brzuch. Jego sekret tkwi w wykorzystaniu sił płynących z próżni i podciśnienia, które mają bardzo dobry wpływ zarówno na skórę, jak i organizm.

Do kogo jest skierowany?

Skorzystać z zabiegu, jakim jest masaż próżniowy może każdy. Szczególnie zainteresuje osoby chcące zlikwidować lub zmniejszyć cellulit – masaż ten może być dla nich terapią uzupełniającą, a także osoby, którym zależy na ujędrnieniu skóry. To także doskonały sposób na zniwelowanie obrzęków i opuchnięć, dlatego każdy, kto styka się z takim problemem, może rozważyć skorzystanie z zabiegu. Masaż próżniowy jest powszechnie wykorzystywany przez ludzi dbających o wygląd sylwetki, pragnących zwiększyć napięcie skóry oraz przyśpieszyć metabolizm.

Jak to wygląda masaż próżniowy?

Pierwszym krokiem do przeprowadzenia masażu próżniowego jest przygotowanie skóry klienta. Zostaje ona nawilżona i rozgrzana po to, aby sam zabieg nie przynosił dyskomfortu. Do następnego etapu masażu wykorzystywane są urządzenia wytwarzające podciśnienie. Specjalne głowice, przybierające często kształt kielicha i posiadające różne rozmiary, zostają dopasowane do partii ciała, którą mają masować. Ich zadaniem jest zassanie skóry w celu wytworzenia częściowej próżni. Ma ona siłę na tyle dużą, aby pobudzić krążenie, ale również taką, która umożliwi przesuwanie urządzenia po skórze. Masażysta wykonuje różne ruchy za pomocą głowic – od kolistych po linearne – aby usprawnić przepływ krwi, limfy i chłonki. W ten sposób masaż próżniowy pozwala na przeprowadzenie drenażu limfatycznego i zniwelowanie obrzęków. Pod wpływem podciśnienia rozbijane są grudki tłuszczu podskórnego widoczne jako cellulit, a także dotleniane są wszystkie tkanki, co pozostawia skórę elastyczniejszą i odżywioną. Wszystko wykonywane jest płynnymi ruchami, zgodnymi z kierunkiem przepływu limfy i krwi.

Co uzyskujemy?

Efektami po masażu próżniowym można cieszyć się zazwyczaj już po pierwszym zabiegu, Skóra jest w sposób zauważalny lepiej ukrwiona, świeższa i bardziej napięta. Po przeprowadzeniu kilku serii masażu próżniowego widocznie zmniejsza się cellulit oraz wszelkie obrzęki. Rezultatem tego zabiegu jest także przyśpieszony metabolizm i oczyszczenie organizmu z toksyn. Masaż próżniowy jest niezastąpiony w terapiach odchudzających, wspomagających leczenie bólu oraz odnowy biologicznej.

Wszystkie osoby chcące wypróbować masaż próżniowy zapraszamy do ośrodka Anlaya Day Spa w Józefowie. Możemy zaoferować Państwu ten zabieg, jak i szereg innych usług. Najłatwiej dojechać do nas z Warszawy i jej okolic. Szczególnie dobre połączenie komunikacyjne jest z obszarów, takich jak:

  • Wawer

  • Międzylesie

  • Sulejówek

  • Otwock

Równie mile widziane są wszystkie osoby pochodzące z najbliższych terenów Józefowa. Jeśli pochodzisz z takich okolic, jak:

  • Falenica

  • Anin

  • Michalin

  • Karczew

zapraszamy Cię do skorzystania z usług Anlaya Day Spa.

Zabieg pojedynczy (po liposukcji, zwalczanie blizn pooperacyjnych, obrzęków)

200,00

Icoone program medyczny [20min]

200

5 zabiegów

900/180

10 zabiegów

1600/160

15 zabiegów

2100/140