Nanosomowy peeling chemiczny Ferulac Plus

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Peeling nanosomowy Ferulac Plus to innowacyjny preparat zawierający w sobie wysokie stężenie kwasu ferulowego, kwasy owocowe oraz retinol. Głównym wskazaniem do jego wykonywania jest usuwanie przebarwień skóry oraz wyrównywanie kolorytu cery, ale działa też odmładzająco, redukuje zmarszczki i daje efekt naturalnego liftingu. Na peeling chemiczny Ferulac Plus osoby z Warszawy i okolic zapraszamy do naszej Anlaya Medical Clinic & SPA w Józefowie!

Spis treści:

 • Peeling Ferulac Plus – jak to działa?
 • Ferulac Plus – wskazania do zabiegu
 • Ferulac Plus – przeciwwskazania, przygotowania
 • Peeling Ferulac Plus – jak przebiega?
 • Ferulac Plus – biorewitalizacja skóry, usunięcie przebarwień skóry, odmłodzenie

Peeling Ferulac Plus to opracowany przez renomowane laboratorium Mediderma peeling nanosomowy, którego działanie opiera się na innowacyjnej technologii transportu substancji aktywnych w mikroskopijnych pęcherzykach o rozmiarze 50-200 nanometrów. Dzięki temu są one w stanie przeniknąć barierę naskórkową i wniknąć w głębsze partie skóry, zapewniając skuteczne rozjaśnienie przebarwień, odmłodzenie oraz biorewitalizację skóry.

Peeling Ferulac Plus – jak to działa?

Gwarancją skuteczności peelingu Ferulac Plus jest połączenie trzech wyjątkowych składników: wysoko stężonego kwasu ferulowego, retinolu oraz kwasów owocowych.

 • Kwas ferulowy ma udowodnione działanie antyoksydacyjne – chroni skórę przed działaniem wolnych rodników. Zabezpiecza ją przed działaniem promieniowana UVA i UVB, wzmacnia działanie witaminy C oraz E, minimalizuje aktywność enzymu odpowiedzialnego za powstawanie barwników skóry, przez co rozjaśnia już istniejące przebarwienia i chroni przed powstawaniem nowych. Ma również właściwości redukujące zaczerwienienia i rumień.
 • Retinol jest bezcenną dla zdrowia i kondycji skóry pochodną witaminy A. Skutecznie spowalnia on starzenie skóry, stymuluje produkcję nowych komórek naskórka, zwiększa produkcję włókien kolagenowych niezbędnych dla zachowania elastyczności i jędrności skóry. Ma również właściwości złuszczające i hamujące produkcję komórek melanocytów, dzięki czemu pozwala na skuteczne usuwanie przebarwień skóry.
 • Kwasy owocowe – cytrynowy, jabłkowy i mlekowy – pozwalają na zwiększenie wchłaniania kwasu ferulowego i retinolu, dzięki czemu biorewitalizacja skóry jest dogłębna i kompleksowa.

Ferulac Plus – wskazania do zabiegu

Ferulac Plus wykonuje się u pacjentów, u których występują objawy w postaci:

 • widocznego fotostarzenia się skóry,
 • przebarwień posłonecznych i pozapalanych, hiperpigmentacji, melasmy,
 • utraty świeżości i ładnego kolorytu skóry (cera matowa, ziemista, zmęczona),
 • drobnych zmarszczek, utraty elastyczności i jędrności skóry,
 • zmian trądzikowych.

Zabieg Ferulac Plus można bez obaw wykonywać wiosną, jesienią oraz zimą.

Ferulac Plus – przeciwwskazania, przygotowania

Tak jak w przypadku każdego zabiegu, również peelingu Ferulac Plus nie wykonuje się u wszystkich pacjentów. Wśród przeciwwskazań znajduje się m.in. ciąża i okres karmienia, alergia na którykolwiek składnik preparatu, aktywne infekcje/choroby skóry, terapia doustnymi retinoidami, przebyte niedawno zabiegi estetyczne i dermatologiczne (np. laserowe), otwarte rany oraz świeża opalenizna.

Po wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań, pacjenta czekają odpowiednie przygotowania do zabiegu Ferulac Plus.

 • W ciągu 3 tygodni przed zabiegiem nie wolno wykonywać innych profesjonalnych zabiegów, np. mikrodermabrazji, peelingów ultradźwiękowych czy zabiegów laserowych.
 • W ciągu 2 tygodni przed zabiegiem nie wolno się opalać na słońcu ani w solarium.
 • Na około 5 dni przed zabiegiem warto ograniczyć używanie ścierających kosmetyków oraz wykonywanie takich zabiegów, jak golenie czy depilacja w obrębie twarzy.

Peeling Ferulac Plus – jak przebiega?

Przed zabiegiem Ferulac Plus skóra zostaje dokładnie odtłuszczona. Następnie na skórę nakłada się odpowiednią warstwę roztworu – czas aplikacji jest ściśle określony przez wykonującego zabieg specjalistę. Łuszczenie się naskórka występuje około 3 dnia po zabiegu. Dla jak najlepszych efektów, w zależności od indywidualnych potrzeb, zabieg należy wykonać 3-8 razy w odstępach 10-14 dni.

Ferulac Plus – biorewitalizacja skóry, usunięcie przebarwień skóry, odmłodzenie

Efekty peelingu Ferulac Plus obejmują między innymi:

 • redukcję przebarwień posłonecznych,
 • redukcję piegów i melasmy,
 • odświeżenie skóry,
 • ujednolicenie kolorytu skóry,
 • wygładzenie zmarszczek,
 • ujędrnienie i uelastycznienie skóry,
 • poprawę nawilżenia,
 • redukcję zmian trądzikowych.

Oczywiście dla jak najlepszych rezultatów, należy ściśle przestrzegać zaleceń pozabiegowych. Przez około 2 tygodnie po zabiegu należy unikać ekspozycji na słońce i korzystania z solarium, a także zrezygnować z zabiegów, które mogłyby podrażniać skórę. Absolutnie nie wolno także zdrapywać łuszczącego się naskórka!

Na peeling chemiczny Ferulac Plus osoby z Warszawy i okolic zapraszamy do naszej Anlaya Medical Clinic & SPA w Józefowie! Skontaktuj się z nami i umów na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie!

 

FERULAC PEEL PLUScena
Twarz300 zł
Twarz + szyja350 zł
Twarz + szyja + dekolt500 zł

Nasza klinika

w Pytaniu Na Śniadanie

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺