Regenera Activa ® – poznaj efekty, cenę i wskazania do zabiegu

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Regenera Activa ® autologiczny komórek skóry

Mocne, gęste i zadbane włosy są pożądaną cechą w dzisiejszych czasach zarówno u Pań jak i Panów. Niestety coraz częstszym problemem jest nadmierne wypadanie włosów oraz łysienie. Współczesna medycyna estetyczna coraz lepiej radzi sobie z tą uciążliwością. Jedna z nowszych metod na rynku i zarazem bardzo skuteczną jest zabieg Regenera Activa.

Czym jest Regenera Activa ®?
REGENERA ACTIVIA R jest nową metodą stosowaną w medycynie regeneracyjnej wykorzystującą autologiczny przeszczep komórek, co w skrócie oznacza, że pacjent jest jednocześnie dawcą i biorcą komórek. Podczas pojedynczej sesji pacjentowi pobieramy od jednego do trzech wycinków wielkości ok.2,5 mm z owłosionej skóry głowy w okolicy karku (w tym miejscu mieszki włosowe są najmniej narażone na łysienie androgenowe). Następnie urządzenie Regenera Activa izoluje z pobranego materiału komórki progenitorowe, komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu. Tak przygotowaną mieszankę czynników stymulujących podajemy metodą mezoterapii igłowej w okolicę poddaną procesowi łysienia. Wyizolowane komórki naprawcze stymulują procesy regeneracyjne mieszków włosowych w skórze oraz powodują zatrzymanie procesu wypadania włosów oraz inicjują odrost nowych.

Jakie efekty możemy uzyskać po zabiegu?
Pierwsze efekty po zabiegu widać już w przeciągu 30-60 dni. Proces wypadania włosów zostaje zatrzymany, zaczynają odrastać nowe włosy.

 

Ile zabiegów należy wykonać? 
Dla uzyskania zadowalających efektów wystarczy wykonać zabieg Regenera Activa tylko raz w pojedynczej sesji. Należy jednak pamiętać, że łysienie jest procesem postępującym i może być konieczne profilaktyczne powtórzenie zabiegu po 2-3 latach w celu zahamowania tego procesu.

Czy zabieg jest bolesny?
Przed zabiegiem podawany jest miejscowy środek znieczulający – lignokaina, dzięki czemu zabieg nie jest bolesny.

 

Ile czasu trwa cały zabieg? 
Zabieg nie jest czasochłonny, cała procedura trwa około 20-30 min.

Jakie są przeciwskazania do zabiegu?
Przeciwskazaniami do zabiegu są m.in.:
– zmiany patologiczne na skórze głowy
– choroby układowe
– negatywny wynik badania mikroskopowego włosa.

Ponad 40% kobiet i 70% mężczyzn w pewnym etapie swojego życia boryka się z problemem wypadania włosów. Regenera Activa jest stosunkowo nową, ale prężnie rozwijająca się metoda, mającą coraz większe rzesze zwolenników na całym świecie. Jest to metoda bezpieczna, naturalna, bo wykorzystująca wyłącznie komórki organizmu, dająca długotrwałe efekty.

Wszystkich pacjentów borykających się z problemem łysienia zapraszamy do skorzystania z zabiegu Regenera Activa w naszym salonie znajdującym się w Józefowie (okolice Otwocka). Zachęcamy do skorzystania z naszych usług również klientów z Warszawy i okolic. Oferujemy liczne miejsca parkingowe, miłą atmosferę, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny!!!

Efekty Zabiegu

 

 

1 zabieg
Regenera Activa ®6000 zł

 

 

Nasza klinika

w Pytaniu Na Śniadanie

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺