Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Leczenie łysienia - Regenera Activa

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w poniższy przycisk. Pobierz szczegółowy cennik
Leczenie łysienia - Regenera Activa

Mocne, gęste i zadbane włosy są pożądaną cechą w dzisiejszych czasach zarówno u Pań jak i Panów. Niestety coraz częstszym problemem jest nadmierne wypadanie włosów oraz łysienie. Współczesna medycyna estetyczna coraz lepiej radzi sobie z tą uciążliwością. Jedna z nowszych metod na rynku i zarazem bardzo skuteczną jest zabieg Regenera Activa. 


Czym jest Regenera Activa R?
REGENERA ACTIVIA R jest nową metodą stosowaną w medycynie regeneracyjnej wykorzystującą autologiczny przeszczep komórek, co w skrócie oznacza, że pacjent jest jednocześnie dawcą i biorcą komórek. Podczas pojedynczej sesji pacjentowi pobieramy od jednego do trzech wycinków wielkości ok.2,5 mm z owłosionej skóry głowy w okolicy karku (w tym miejscu mieszki włosowe są najmniej narażone na łysienie androgenowe). Następnie urządzenie Regenera Activa izoluje z pobranego materiału komórki progenitorowe, komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu. Tak przygotowaną mieszankę czynników stymulujących podajemy metodą mezoterapii igłowej w okolicę poddaną procesowi łysienia. Wyizolowane komórki naprawcze stymulują procesy regeneracyjne mieszków włosowych w skórze oraz powodują zatrzymanie procesu wypadania włosów oraz inicjują odrost nowych. 


Jakie efekty możemy uzyskać po zabiegu?
Pierwsze efekty po zabiegu widać już w przeciągu 30-60 dni. Proces wypadania włosów zostaje zatrzymany, zaczynają odrastać nowe włosy. 

Ile zabiegów należy wykonać? 
Dla uzyskania zadowalających efektów wystarczy wykonać zabieg Regenera Activa tylko raz w pojedynczej sesji. Należy jednak pamiętać, że łysienie jest procesem postępującym i może być konieczne profilaktyczne powtórzenie zabiegu po 2-3 latach w celu zahamowania tego procesu. 

Czy zabieg jest bolesny?
Przed zabiegiem podawany jest miejscowy środek znieczulający – lignokaina, dzięki czemu zabieg nie jest bolesny.

 


Ile czasu trwa cały zabieg? 
Zabieg nie jest czasochłonny, cała procedura trwa około 20-30 min. 


Jakie są przeciwskazania do zabiegu?
Przeciwskazaniami do zabiegu są m.in.: 
- zmiany patologiczne na skórze głowy 
- choroby układowe 
- negatywny wynik badania mikroskopowego włosa. 


Ponad 40% kobiet i 70% mężczyzn w pewnym etapie swojego życia boryka się z problemem wypadania włosów. Regenera Activa jest stosunkowo nową, ale prężnie rozwijająca się metoda, mającą coraz większe rzesze zwolenników na całym świecie. Jest to metoda bezpieczna, naturalna, bo wykorzystująca wyłącznie komórki organizmu, dająca długotrwałe efekty. 


Wszystkich pacjentów borykających się z problemem łysienia zapraszamy do skorzystania z zabiegu Regenera Activa w naszym salonie znajdującym się w Józefowie (okolice Otwocka). Zachęcamy do skorzystania z naszych usług również klientów z Warszawy i okolic. Oferujemy liczne miejsca parkingowe, miłą atmosferę, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny!!!

Regenera Activa R 6000 zł

Artykuły

Przebarwienia na dłoniach – jak skutecznie je usunąć?
Redukcja tkanki tłuszczowej – czy jest możliwa bez…
Genodieta kluczem do zdrowia i zgrabnej sylwetki
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa