Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Usuwanie przebarwień skóry - Cosmelan

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w poniższy przycisk. Pobierz szczegółowy cennik
Usuwanie przebarwień skóry - Cosmelan

Czy dręczą Państwa nieestetyczne przebarwienia na skórze? Jeśli tak, to idealnym rozwiązaniem jest zabieg Cosmelan, który jest uznawany za jedną z najskuteczniejszych i nieinwazyjnych terapii wybielających. Ludzka skóra zawdzięcza swój kolor specyficznemu barwnikowi – melaninie. Spełnia ona ważną i pożyteczną rolę polegającą na ochronie skóry przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego. Niestety nadmierna produkcja melaniny np. wskutek procesu starzenia, pod wpływem słońca czy czynników hormonalnych, powoduje jej nadmierne gromadzenie. Powstają brunatne plamy, szczególnie w okolicach odsłoniętych np. na twarzy, dekolcie czy rękach. Kuracja Cosmelan umożliwia skuteczne pozbycie się plam barwnikowych oraz nadaje skórze gładkość i blask. Zabieg polega na nałożeniu specjalnej maski zawierającej substancje (m.in. kwas azelainowy, kojowy, fitowy), rozkładające enzym tyrozynazę, który bierze udział w syntezie melaniny. Cały proces składa się z dwóch etapów:

Etap I odbywa się w gabinecie zabiegowym i polega na nałożeniu maski Cosmelan 1. Maska pozostaje na skórze 5-8 h w zależności od fototypu skóry pacjenta. Następnie jest zmywana w domu.

Etap II ma miejsce już w domu i polega na kontynuacji terapii kremem Cosmelan 2. Kontynuacja leczenia gwarantuje podtrzymanie rezultatów osiągniętych w gabinecie lekarskim.

 

Wskazania do zabiegu:

- plamy starcze

- przebarwienia posłoneczne

- przebarwienia hormonalne

- piegi

- przebarwienia potrądzikowe

- plamy wątrobowe.

 

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

W celu uzyskania trwałych i zadowalających efektów konieczna jest kontynuacji terapii w domu zgodnie z zaleceniami lekarza. Jeśli stosowanie kremu zostanie przerwane, przebarwienia mogą pojawić się ponownie. Po kuracji ważna jest odpowiednia ochrona przed słońcem. Należy stosować filtr przeciwsłoneczny z faktorem SPF 50.

 

Czy zabieg jest bolesny?

Kuracja jest bezbolesna. Przez kilka pierwszych dni po zabiegu skóra jest podrażniona i zaczerwieniona. Może pojawić się uczucie pieczenia, napięcia i zaczerwienienia skóry.

 

Kiedy widoczne są pierwsze efekty i jak długo się utrzymują?

Stan skóry zaczyna się poprawiać już po upływie tygodnia. W zależności od typu cery leczenie przebiega z różną szybkością. Przy ciemnej skórze (fototyp IV i V) plamy znikają po 8- 10 dniach. Natomiast u osób o jasnej karnacji (fototyp I i II – blondyni i szatyni o jasnych oczach) zanik plam jest obserwowany między 8 a 21 dniem. W 99% przypadków intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95%. Pełen efekt jest widoczny po około 30 dniach, ale kuracja powinna trwać co najmniej 3 miesiące.

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

- ciąża i karmienie piersią

- depilacja laserowa

- nadwrażliwość na światło

- aktywna opryszczka

- stany zapalne skóry

- peelingi chemiczne (ok. 1 tygodnia przerwy)

- doustne retinoidy (należy odstawić 6 miesięcy przed zabiegiem)

- pochodne witaminy A stosowane zewnętrznie

- skłonność do powstawania bliznowców.

Wszystkich zainteresowanych z Warszawy, okolic Otwocka (ale nie tylko) zapraszamy po więcej szczegółowych informacji na nasza stronę https://anlaya.pl/ oraz bezpośrednio do naszej kliniki w Józefowie pod Warszawą (okolice Otwocka).

COSMELAN
(zabieg + krem do pielęgnacji domowej) 1400 zł

Artykuły

OFERTA
Lumenis Encore - najsilniejszy laser frakcyjny CO2.
Redukcja tkanki tłuszczowej – czy jest możliwa bez…
Skinjexion – innowacyjny zabieg odmładzający dla skóry…
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa