radiage

Czym jest Radiage Pelleve?

Nazywa się w taki sposób metodę amerykańskich naukowców, która pozwala na uzyskanie jędrnego i napiętego ciała, dzięki wykorzystaniu urządzenia z falami radiowymi. Zjawisko to, zwane radiofrekwencją, jest przełomem w powstrzymywaniu oznak starzenia się skóry – w tym utracie jędrności i elastyczności.

Zasada działania Radiage Pelleve

Zabieg ten polega na stymulowaniu skóry i jej wewnętrznych warstw za pomocą fal radiowych o różnej długości oraz częstotliwości. Doprowadzają one do znacznego rozgrzania się tkanek, a tym samym pobudzają procesy wytwarzania kolagenu i elastyny. W końcowej fazie takiego oddziaływania tkanki kurczą się, a to jest zauważalne, jako naprężona i podniesiona skóra. Efekt ten pojawia się w przeciągu tygodni po wykonaniu zabiegu, a jest to spowodowane naturalnym tempem odbudowy włókien kolagenowych. Radiage Pelleve przeprowadza się za pomocą specjalnych głowic.

Komu poleca się technikę Pelleve?

Zabieg przeprowadzany za pomocą tego urządzenia skierowany jest głównie do osób szukających alternatywy do chirurgii plastycznej. Bezinwazyjność i bezpieczeństwo to cechy, które przekonują klientów do skorzystania z techniki Pelleve. Może być stosowana przez osoby w wieku dojrzałym, w celu usunięcia zmarszczek i wiotkości lub osoby młode, które pragną działać profilaktycznie.

Rezultaty po zabiegu

Po wykonaniu ujędrniania tą metodą skóra może być odrobinę zaczerwieniona i obrzęknięta, jednak w ciągu 1-2 dni objawy te powinny ustąpić. Najlepiej przeprowadzić zabieg dwukrotnie, wówczas efekty będą miały szansę utrzymać się nawet do dwóch lat. Warto powtórzyć tę procedurę po 4-6 tygodniach od pierwszego zabiegu Radiage Pelleve. Skóra na obszary, w którym działało urządzenie będzie napięta i jędrniejsza. Znikną zmarszczki i wiotkość, dzięki czemu można cieszyć się gładkością i elastycznością.

Kto nie może stosować Radiage Pelleve?

Powstrzymać się od tego zabiegu bądź wybrać inną opcję powinny osoby, które cierpią na choroby sercowe bądź posiadają wszczepione implanty, w tym także rozruszniki serca. Unikać tej metody ujędrniania powinny także kobiety w ciąży i wszyscy cierpiący na choroby nowotworowe.

  • Za pomocą Radiage Pelleve można modelować i inne partie ciała, w tym delikatne obszary skóry twarzy, szyi i dekoltu. To, które miejsca są najbardziej problematyczne, musi ocenić sam klient. Nasi specjaliści pomogą zweryfikować te oceny i pomóc w dobraniu najlepszej metody ujędrniającej ciało. Z ich doświadczenia i wiedzy może skorzystać każdy klient Anlaya Day Spa przybywający do ośrodka w Józefowie. Dostać się tam może za pomocą linii S1 SKM kursującej na trasie Pruszków – Otwock  zatrzymującej się na stacjach, takich jak:
  • Warszawa Wawer

  • Warszawa Międzylesie

  • Warszawa Anin

  • Warszawa Falenica

W związku z tym polecamy nasze usługi wszystkim osobom z Warszawy i okolic. Ponadto oprócz tego działamy również lokalnie, zapraszając osoby z najbliższych i sąsiadujących z Józefowem miejscowości, między innymi:

  • Karczewa

  • Sulejówka

  • Michalina