rytualy

Rytuał japoński

Anlaya Day Spa powstało dzięki miłości do Japonii i zainteresowań tamtą pielęgnacją. W ofercie placówki nie może zatem zabraknąć rytuału, który zabierze klientów w niepowtarzalną podróż do tych rejonów świata. W Kraju Wschodzącego Słońca życie jest sztuką, którą należy podporządkować naturze. Wykorzystujemy to w rytuale japońskim, inspirowanym podróżami do tego niezwykłego miejsca. Jest to seria zabiegów pielęgnujących ciało, a także przynoszących odprężenie i wyciszenia. W połączeniu z niezwykłą aromaterapia pozwala przenieść się w rejony Japonii i  pozwolić, aby ciało stawało się ładniejsze, zdrowsze i pełne blasku.

 

Rytuał winny

Inspiracją do stworzenia tego rytuału są czerwone winogrona, dojrzewające na zielonych stokach Burgundii. Winoterapia pozwala wykorzystać produkty kojarzące się z tym obszarem, a także spełnić marzenia o kąpieli w szampanie. W skład tego rytuału wchodzą różnorodne zabiegi – oczyszczające, relaksujące i nawilżające. Główną bazą są produkty stworzone na bazie czerwonych winogron, uzupełnione o różnorodne ekstrakty i wyciągi, m.in. algi i minerały. Ciepło i miliony bąbelków dostarczane podczas tego rytuału są niezwykle relaksujące i przynoszą lekkość dla skóry i jej ochronę. Dzieje się tak dzięki zawartości polifenoli i kwasu linolowego. Całość rytuału jest dopełniona nawilżającym okładem na twarz, który zapewni promienność, odżywienie i młodzieńczy wygląd.

 

Rytuał aromaterapeutyczny

Aromaterapia nieczęsto jest doceniana w swoich terapeutycznych działaniach. Dzięki uczestnictwie w tym rytuale przekonamy Państwa, że może to być doskonały sposób na odprężenie i wyciszenie po stresującym dniu. Różne esencje można ze sobą dowolnie łączyć, w różnorodnych proporcjach. Dzięki temu można stworzyć wyjątkowe zapachy, niespotykane nigdzie indziej, dopasowane do gustu i potrzeb klienta. W połączeniu z odpowiednimi zabiegami i preparatami otrzymuje się niesamowity rytuał, rozpieszczający zmysły. W jego skład wchodzi masaż i maska na twarz, oparta w 100% tylko na naturalnych składnikach. Jest to duża dawka dobroczynnych składników o działaniu nawilżającym, antyutleniającym i przeciwzapalnym.

 

Korzystanie z rytuałów pielęgnacyjnych, inspirowanych danymi tematami, może być bardzo miłym, a przy tym odmiennym przeżyciem. Potraktować je można jako chwilę rozpieszczenia się samego siebie bądź jako prezent dla bliskiej osoby. Do wypróbowania tych programów pielęgnacyjnych zachęcamy każdego, szczególnie osoby potrzebujące wyciszenia i odprężenia. W związku z tym do placówki Anlaya Day Spa zapraszamy mieszkańców Warszawy i okolic, w tym:

  • Warszawy Wawer
  • Warszawy Międzylesie
  • Warszawy Anin
  • Warszawy Falenica

Taka forma relaksu i dbania o ciało przyda się także i innym naszym klientom, pochodzącym z bliżej położonych miejscowości niż Warszawa, w tym takich jak:

  • Otwock
  • Michalin
  • Karczew
  • Sulejówek