Iga Smolenska

Kosmetolog

Ukończyłam studia Kosmetologii na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Kosmetologia od zawsze była moją pasją i stale zgłębiałam tematy z nią związane. W swojej pracy uważam, że najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, oraz szczegółowo dobierany plan terapii do uzyskania jak najlepszych efektów zabiegowych. W klinice Anlaya zajmuję się depilacją laserową, zabiegami skupionymi na modelowaniu i wyszczuplaniu sylwetki, terapią skór trądzikowych i problematycznych, oraz terapią anti-age. Wykonuję zabiegi z wykorzystaniem mezoterapii mikroigłowej urządzeniem Dermapen – silnej stymulacji skóry i niwelowania blizn, zabiegi wykorzystujące technologie fali radiowej, ultradźwięków, a także zabiegi technologią Onda COOLWAVES.


Prywatnie największą przyjemność sprawiają mi podróże, sport, oraz dobre jedzenie. Uwielbiam kontakt z drugim człowiekiem, dlatego świetnie odnajduję się właśnie w tym zawodzie.

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Nasza klinika

w Pytaniu Na Śniadanie

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺