Anna Białecka

Manager kliniki, kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Menedżer kliniki i certyfikowana specjalistka z zakresu kosmetyki estetycznej. Specjalizuje się w laseroterapii, zabiegach antiage i peelingach chemicznych.

Uczestniczka wielu kongresów i konferencji naukowych w kraju i zagranicą. Uzyskała wiele dyplomów i certyfikatów. Potrafi znaleźć rozwiązanie dla najbardziej skomplikowanych problemów skórnych, a każde zadanie realizuje z dbałością o jak najwyższy poziom satysfakcji Klientów. Jak sama twierdzi, gabinet Anlaya Medical Clinic & Spa, to spełnienie jej marzeń i wielka pasja, w której realizuje się jako kosmetolog i może bezpośrednio nadzorować i tworzyć zespół kosmetyczny oraz lekarski.

Nasza klinika

w Pytaniu Na Śniadanie

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺