Karolina Wieczorkowska

Koordynator ds. kosmetologii

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie o specjalizacji kosmetologia estetyczna. Zajmuje się kompleksową pielęgnacją twarzy tworząc programy do walki z niedoskonałościami skóry. Ekspert w walce z nadwagą oraz cellulitem przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii Icoone oraz fali akustycznej Storz. Specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów kriolipolizy, a także procedur z zastosowaniem technologii ultradźwięków oraz fali radiowej Accent Prime. Dba o oprawę oczu klientek wykonując przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodami objętościowymi. Wykonuje zabiegi nieinwazyjnego liftingu powiek urządzeniem Plazma IQ oraz zabiegi mezoterapii mikroiglowej Dermapen i zabiegi depilacji laserowej Vectus. W pracy wykorzystuje aparaturę mikrodermabrazji diamentowej, Intraceuticals, Geneo oraz najnowocześniejszego lasera Alma Harmony. Chętnie służy pomocą w doborze odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji domowej.


Kosmetolog z powołania. Ta dziedzina od zawsze była jej pasją, a teraz z przyjemnością przenosi klientów Anlaya w świat piękna, aromaterapii i niezwykłych doznań.

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺