Dr Katarzyna Kowalczyk

Lekarz medycyny estetycznej, trycholog

Lekarka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista zaawansowanych technik medycyny estetycznej i rekonstruktywnej oraz transplantacji włosów najnowocześniejszymi technikami. Techniki transplantacyjne doskonaliła w Stanach Zjednoczonych. Członek międzynarodowego stowarzyszenia International Trichoscopy Society oraz szkoleniowiec z zakresu Medycyny Estetycznej i Rekonstruktywnej. Szkoleniowiec z ramienia Europejskiego Centrum Szkoleniowego Anti-Aging im. prof. Pasquale Motolese. Wykładowca w Instytucie Kosmetologii Stosowanej w Warszawie; podczas kongresów m.in. Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej POLME. Uczestniczka wielu międzynarodowych kongresów w kraju, Europie i w Stanach Zjednoczonych, laureatka wielu nagród.

Autorka felietonów o zdrowym podejściu do sportu i diety.

W swojej praktyce na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo pacjenta i edukację prozdrowotną, szerząc świadomość, że wygląd zewnętrzny skóry i włosów, to odbicie ogólnego dobrostanu organizmu.

Szanowni Państwo

W związku z obostrzeniami wprowadzonymi od 27 marca informujemy że klinika Anlaya jako podmiot medyczny będzie otwarta. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt z recepcją 789-236-644.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺