Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Dr Slawomir Jedras

Lekarz

Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza zdobył w 1981 roku na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. W 1986 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej.
W latach 1981-2006 asystent Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Praskiego p.w.
Przemienienia Pańskiego w Warszawie. Od 2006 pracuje jako chirurg w Poradni Chirurgii Ogólnej SPZLO Warszawa-Ursynów.
Medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową zajmuje się od 2007. Aktywnie rozwija się w tej dziedzinie uczestnicząc w wielu międzynarodowych kongresach oraz szkoleniach medycyny estetycznej. Specjalizuje się szczególnie w zabiegach likwidujących zmarszczki mimiczne toksyną botulinową oraz modelujących twarz kwasem hialuronowym. Posiada liczne certyfikaty ze znajomości technik zaawansowanych, stosowania toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Na co dzień zajmuje się również plastycznym wycinaniem zmian skórnych, redukcją tkanki tłuszczowej metodą lipolizy iniekcyjnej oraz laseroterapią.
Zarówno w pracy jak i w życiu stara się zawsze zachować zdrowy rozsądek, co w przypadku tego typu zabiegów jest bardzo ważne. Jako specjalista medycyny estetycznej dąży do redukcji niedoskonałości przy jednoczesnym utrzymaniu naturalnego wyglądu.
Spokojne i ciepłe podejście do pacjenta jest jego dodatkowym atutem.