Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Dr Katarzyna Kowalczyk

Lekarz

Lekarka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia International Trichoscopy Society oraz szkoleniowcem z zakresu Medycyny Estetycznej i Rekonstruktywnej. Szkoli lekarzy dla Europejskiego Centrum Szkoleniowego Anti-Aging im. prof. Pasquale Motolese. Polecana w ogólnopolskim programie „Twarz z głową WIEM, WYMAGAM, WYBIERAM sprawdzoną jakość” promującym najlepszych lekarzy medycyny estetycznej jako laureatka statuetki Twarz z głową. Uczestniczka wielu międzynarodowych kongresów i ważnych spotkań edukacyjnych w kraju, Europie i w Stanach Zjednoczonych. Specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach z dziedziny medycyny estetycznej i rekonstruktywnej oraz w transplantacji włosów najnowocześniejszymi technikami. Wielokrotna uczestniczka warsztatów AMI Allergan Medical Institute®. W grudniu 2018 brała udział w Forum Ekspertów- Botox. Wykładała w Instytucie Kosmetologii Stosowanej w Warszawie; podczas kongresów m.in. Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej POLME. Ukończyła kurs „Good Medical Writing” prowadzony przez Prof. Roberta Mootsa z Institute of Ageing and Chronic Disease na Uniwersytecie w Liverpoolu, redaktora naczelnego z Oxford University Press. Pisała felietony o zdrowym podejściu do sportu i diety.

Swoją edukację w praktyce anti-aging, medycyny estetycznej i trychologii rozpoczęła w 2008 roku w Instytucie Promoitalia Wellness Research w Neapolu na kursach prowadzonych m.in. przez chirurga dr Fulvio Vannini. Staż w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie przy ul. Banacha. W latach 2012 -2017 pracowała w Klinice Rehabilitacji w Narodowym Instytucie Reumatologii im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher w Warszawie.

Brała udział w MDCodes Tour2017 na międzynarodowym spotkaniu i szkoleniach z największym ekspertem w dziedzinie medycyny rekonstruktywnej Doktorem Mauricio de Maio z Brazylii, w 2018 r. z Doktorem Krishan Mohan Kapoor’em - chirurgiem i ekspertem zabiegów transplantacji włosów. Techniki transplantacyjne doskonaliła w Stanach Zjednoczonych. Uczestniczyła w kursie trychoskopowym dla lekarzy zorganizowanym przez prof. dr hab. n.med. Lidię Rudnicką. Specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach trychologicznych rekonstrukcji włosów, przeszczepach autologicznych komórek progenitorowych po biopsji mieszka włosowego oraz przeszczepie włosów, brwi i brody najnowocześniejszymi metodami. W swojej praktyce na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo pacjenta i edukację prozdrowotną, szerząc świadomość, że wygląd zewnętrzny skóry i włosów to odbicie ogólnego dobrostanu organizmu.