Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali?

Dr Katarzyna Kowalczyk

Lekarz

Lekarka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia International Trichoscopy Society oraz szkoleniowcem z zakresu Medycyny Estetycznej i Rekonstruktywnej. Szkoli lekarzy dla Europejskiego Centrum Szkoleniowego Anti-Aging im. prof. Pasquale Motolese. Polecana w ogólnopolskim programie „Twarz z głową WIEM, WYMAGAM, WYBIERAM sprawdzoną jakość” promującym najlepszych lekarzy medycyny estetycznej jako laureatka statuetki Twarz z głową. Uczestniczka wielu międzynarodowych kongresów i ważnych spotkań edukacyjnych w kraju, Europie i w Stanach Zjednoczonych. Specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach z dziedziny medycyny estetycznej i rekonstruktywnej oraz w transplantacji włosów najnowocześniejszymi technikami. Wielokrotna uczestniczka warsztatów AMI Allergan Medical Institute®. W grudniu 2018 brała udział w Forum Ekspertów- Botox. Wykładała w Instytucie Kosmetologii Stosowanej w Warszawie; podczas kongresów m.in. Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej POLME. Ukończyła kurs „Good Medical Writing” prowadzony przez Prof. Roberta Mootsa z Institute of Ageing and Chronic Disease na Uniwersytecie w Liverpoolu, redaktora naczelnego z Oxford University Press. Pisała felietony o zdrowym podejściu do sportu i diety.

Swoją edukację w praktyce anti-aging, medycyny estetycznej i trychologii rozpoczęła w 2008 roku w Instytucie Promoitalia Wellness Research w Neapolu na kursach prowadzonych m.in. przez chirurga dr Fulvio Vannini. Staż w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie przy ul. Banacha. W latach 2012 -2017 pracowała w Klinice Rehabilitacji w Narodowym Instytucie Reumatologii im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher w Warszawie.

Brała udział w MDCodes Tour2017 na międzynarodowym spotkaniu i szkoleniach z największym ekspertem w dziedzinie medycyny rekonstruktywnej Doktorem Mauricio de Maio z Brazylii, w 2018 r. z Doktorem Krishan Mohan Kapoor’em - chirurgiem i ekspertem zabiegów transplantacji włosów. Techniki transplantacyjne doskonaliła w Stanach Zjednoczonych. Uczestniczyła w kursie trychoskopowym dla lekarzy zorganizowanym przez prof. dr hab. n.med. Lidię Rudnicką. Specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach trychologicznych rekonstrukcji włosów, przeszczepach autologicznych komórek progenitorowych po biopsji mieszka włosowego oraz przeszczepie włosów, brwi i brody najnowocześniejszymi metodami. W swojej praktyce na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo pacjenta i edukację prozdrowotną, szerząc świadomość, że wygląd zewnętrzny skóry i włosów to odbicie ogólnego dobrostanu organizmu.