R Fine – Mezoterapia igłowa

R Fine – czym właściwie jest?

R Fine to specjalistyczny preparat, którego głównym składnikiem jest hialuronian sodu. Naturalnie występujący w skórze składnik, odpowiedzialny za młody wygląd skóry, jej elastyczność i jędrność. Preparat przywraca jego prawidłowy poziom w komórkach skóry, który wraz z wiekiem maleje, odwracając proces starzenia się skóry.

R Fine – wskazania

Zabieg mezoterapii igłowej wykonujemy w naszej klinice Anlaya Day SPA w przypadku:

  • zmarszczek,
  • starzenia się skóry,
  • zniszczonej skórze (w tym paleniem),
  • zniszczonej promieniami słonecznymi oraz solarium cerze,
  • skóry suchej,
  • cery tłustej.

Zabieg wykonuje się zarówno na twarz, jak i na okolice szyi, dekoltu oraz dłoni, wymagających odmłodzenia.

Mezoterapię igłową R Fine przeprowadzamy w zasadzie na wszystkich rodzajach skóry.

R Fine – działanie

Zabieg mezoterapii igłowej R Fine dzięki zawarciu hialuronianu sodu wpływa na właściwe nawilżenie skóry, zagęszczając skórę oraz przywracając jej elastyczność. Preparat wpływa również na fibroblasty, aktywując proces powstania nowego kolagenu, odpowiedzialnego za elastyczność i nawodnienie skóry. Dodatkowo, mezoterapia igłowa preparatem R Fine pozwala na głębokie oczyszczenie i ochronę przed wolnymi rodnikami, odpowiedzialnymi za starzenie się skóry, a także na wypełnienie zmarszczek oraz poprawę napięcia skóry.

R Fine – częstotliwość wykonywania zabiegów

Początkowa terapia mezoterapią igłową obejmuje od 2 do 3 zabiegów, wykonywanych w przerwie 2 do 4 tygodni. Wszystko jednak zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta oraz ustalonego planu leczenia. Natomiast zabiegi podtrzymujące efekty lub je poprawiające powinno się wykonywać co 2 do 3 miesięcy.

R Fine – zalecenia pozabiegowe

Co najmniej przez 12 godzin od wykonania zabiegu nie powinno się nakładać makijażu. Należy także unikać ekspozycji na promienie słoneczne oraz korzystać z sauny, gdyż może to podrażnić skórę.

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić rumień lub inne podrażnienia skóry, jednak zwykle znikają one samoistnie w przeciągu tygodnia od zabiegu.

Oczy (Cytocare, Light Eyes, NCTF, NCTF+ha): 

300,00

Twarz/ Twarz + szyja/ Twarz + szyja + dekolt (rodzaj i ilość koktajlu dobierana jest indywidualnie zależnie od potrzeb skóry)

Kwasem hialuronowym R-fine 2ml 

600,00

CytoCare (502, 516, 532) 5ml 

450,00

StrechCare 

450,00

Dermaheal HSR 

400,00

Hydro Delux 1ml 

400,00

Hydro Delux 2ml 

700,00

Hydro Delux 2, 5ml 

750,00

Hydro Delux 3ml 

1000,00

 Hydro Delux 5ml 

1500,00

NCTF+ha 

450,00

Dłonie (rodzaj i ilość koktajlu dobierana jest indywidualnie zależnie od potrzeb skóry)  Grzbiet dłoni (R-fine,Hydro Delux ,CytoCare) 

400,00-600,00

Skóra głowy (HairCare, RRS HL,DR CYJ) 

300,00-800,00