Mezoterapia igłowa neauvia hydro de lux

Zabieg mezoterapii igłowej polega na wprowadzeniu pod skórę składników o aktywnym działaniu odżywczym i regenerującym za pomocą specjalnego urządzenia, posiadającego głowicę z mikroigłami, które ułatwiają dostanie się preparatu do odpowiednich warstw skóry. Poprzez działanie na organizm igłami, które doprowadzają do mikrourazów, w czasie zabiegu stymulowana jest także zdolność skóry do samoregeneracji. Zabieg Mezoterapii igłowej Neauvia Hydro Deluxe polega na wprowadzeniu w głębsze warstwy skóry preparatu Neauvia Hydro, który posiada właściwości rewitalizujące, odżywcze i ujędrniające.

Komu polecany jest zabieg?

Zabieg mezoterapii igłowej z preparatem Neauvia Hydro Deluxe zalecany jest przede wszystkim osobom, których skóra posiada widoczne oznaki zmęczenia, a zatem ma ziemisty odcień, jest pozbawiona blasku, a także traci swoją naturalną sprężystość. Zabieg można wykonać na skórę twarzy, dekoltu, dłoni oraz szyi.

Jak wygląda zabieg?

Przed rozpoczęciem zabiegu mezoterapii igłowej, obszar skóry, który ma zostać poddany zabiegowi zostaje znieczulony za pomocą odpowiedniego preparatu. Jego zadaniem jest zmniejszenie dyskomfortu oraz ewentualnych dolegliwości bólowych podczas zabiegu, które mogą się pojawić w zależności od indywidualnego progu bólu u pacjenta.. Kiedy powierzchnia skóry jest odpowiednio przygotowana, można rozpocząć zabieg z pomocą specjalnej głowicy, która nakłuwa skórę cienkimi igiełkami, wprowadzając do środka preparat odżywczy. Po zakończonym zabiegu należy zastosować się zaleceń pozabiegowych wydanych przez specjalistę wykonującego zabieg. Polegają one przede wszystkim na unikaniu poszczególnych sytuacji, takich jak ekspozycja na promienie słoneczne czy korzystanie z sauny. Przez kilka godzin po zabiegu pacjentka nie powinna również nakładać na twarz makijażu.

Jakie są efekty zabiegu?

Zabieg mezoterapii igłowej neauvia hydro de lux pozwala na dogłębne odżywienie oraz regenerację skóry, przywracając jej sprężystość oraz elastyczność, a w efekcie wpływając na jej widoczne odmłodzenie. Skóra po zabiegu jest gładka, jędrna o zdrowym wyglądzie.

Oczy (Cytocare, Light Eyes, NCTF, NCTF+ha): 

300,00

Twarz/ Twarz + szyja/ Twarz + szyja + dekolt (rodzaj i ilość koktajlu dobierana jest indywidualnie zależnie od potrzeb skóry)

Kwasem hialuronowym R-fine 2ml 

600,00

CytoCare (502, 516, 532) 5ml 

450,00

StrechCare 

450,00

Dermaheal HSR 

400,00

Hydro Delux 1ml 

400,00

Hydro Delux 2ml 

700,00

Hydro Delux 2, 5ml 

750,00

Hydro Delux 3ml 

1000,00

 Hydro Delux 5ml 

1500,00

NCTF+ha 

450,00

Dłonie (rodzaj i ilość koktajlu dobierana jest indywidualnie zależnie od potrzeb skóry)  Grzbiet dłoni (R-fine,Hydro Delux ,CytoCare) 

400,00-600,00

Skóra głowy (HairCare, RRS HL,DR CYJ) 

300,00-800,00