Mezoterapia igłowa dłoni

Dłonie są wyjątkowo wrażliwe i podatne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak słońce, mróz czy chemiczne detergenty. Z upływem czasu skóra dłoni staje się przesuszona i wiotka, a na jej powierzchni często obserwujemy bruzdy lub przebarwienia. Mezoterapia igłowa to skuteczny sposób na wyraźne odmłodzenie tych partii ciała.

Na czym polega mezoterapia igłowa dłoni?

Zabieg mezoterapii igłowej polega na wstrzyknięciu w głąb skóry mieszanki substancji odżywczych i odmładzających (m.in. kwas hialuronowy, retinol, kompleksy witamin). Mikroigiełki przebijają się przez warstwę naskórka, dzięki czemu dobroczynne składniki preparatu trafiają tam, gdzie nie są w stanie dotrzeć tradycyjne kosmetyki. Choć procedura mezoterapii wymaga wielu nakłuć, jest ona bezbolesna. Wybrane miejsce ciała znieczula się odpowiednio wcześniej przy pomocy specjalnego kremu.

Jakie są efekty mezoterapii igłowej dłoni?

Mezoterapia igłowa zapoczątkowuje w skórze procesy regeneracyjne, przez co staje się ona odżywiona, nawilżona, napięta i wygładzona. Dłonie odzyskują zdrowy, młody wygląd. Oto niektóre z efektów mezoterapii:

  • Wzrost syntezy kolagenu i elastyny
  • Poprawa mikrokrążenia skóry
  • Ujędrnienie skóry, zniwelowanie drobnych zmarszczek
  • Redukcja przebarwień

Czy istnieją przeciwwskazania do mezoterapii igłowej dłoni?

Mezoterapia jest zabiegiem bezpiecznym, jednak nie zaleca się jej kobietom w ciąży lub w okresie karmienia piersią, a także cukrzykom i osobom zmagającym się ze stanami zapalnymi i ropnymi skóry. O tym, czy możemy poddać się mezoterapii igłowej dłoni zadecyduje specjalista podczas wcześniejszej konsultacji lekarskiej.

Mezoterapia igłowa dłoni w Anlaya Day Spa

Anlaya Day Spa w Józefowie obok Otwocka oferuje swoim Klientom szeroki wybór zabiegów medycyny estetycznej w przystępnych cenach. Jeśli skóra Twoich dłoni jest sucha, wiotka i naznaczona przebarwieniami lub zmarszczkami, skorzystaj z mezoterapii igłowej. Ta bezinwazyjna metoda przywróci dłoniom atrakcyjny, zadbany wygląd, czyniąc je Twoją najlepszą wizytówką. Zapraszamy do skorzystania z usług naszych doświadczonych lekarzy i kosmetologów!