Lipoliza podbródka

Lipoliza iniekcyjna to technika umożliwiająca redukcję tzw. podwójnego podbródka. Wstrzyknięcie substancji w miejsce wymagające modelowania powoduje lekki stan zapalny w tkance tłuszczowej, w konsekwencji czego błony komórek tłuszczowych rozpuszczają się. Jest to stan jak najbardziej pożądany, ponieważ uwolnione tłuszcze przedostają się do krwiobiegu, po czym zostają wydalone z organizmu.

Jak wygląda zabieg lipolizy podbródka?

Podczas lipolizy podbródek zostaje poddany serii zastrzyków z użyciem bardzo cienkiej igły. Jest to procedura bezpieczna i krótkotrwała, wykonywana przy znieczuleniu. Cały zabieg trwa około 15 minut. Po zakończonej lipolizie doświadczamy zwykle obrzęku, zaczerwienienia i lekkiego bólu, jednak dolegliwości te znikają w przeciągu kilku dni.

Efekty lipolizy iniekcyjnej

Lipoliza iniekcyjna pozwala zredukować nagromadzoną tkankę tłuszczową i wymodelować ciało, dzięki czemu możemy pozbyć się podwójnego, obwisłego podbródka. Aby osiągnąć zadowalający i trwały efekt, zabieg należy powtórzyć od 2 do 3 razy. Równie ważny jest zdrowy tryb życia i przestrzeganie właściwej diety.

Przeciwwskazania do lipolizy podbródka

Choć zabieg lipolizy iniekcyjnej uznawany jest za bezpieczny, istnieją pewne przeciwwskazania do jego przeprowadzenia. Oto niektóre z nich:

  • Ciąża i laktacja
  • Cukrzyca
  • Ostre schorzenia nerek i wątroby oraz infekcje
  • Zaburzenia krzepnięcia krwi
  • Nadmierna otyłość
  • Choroby tarczycy

Lipoliza podbródka w Anlaya Day Spa

Anlaya Day Spa w Józefowie koło Otwocka to salon oferujący zabiegi medycyny estetycznej. Zapraszamy do nas Klientów, którzy pragną poddać się lipolizie iniekcyjnej. Z pomocą tej metody skutecznie pozbędziesz się szpecącego podwójnego podbródka. Nasz wykwalifikowany zespół zadba o to, by zabieg był komfortowy i bezpieczny, a jego efekty – w pełni satysfakcjonujące.