Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Efekt zabiegu DERMAQUEST PEELING DYNIOWY

DERMAQUEST PEELING DYNIOWY

Zabiegi DermaQuest to luksusowe programy terapeutyczne, przeznaczone do specjalistycznej pielęgnacji cery problematycznej i wymagającej. To wynik najnowszych osiągnięć w świecie kosmetologii i medycyny przeciwstarzeniowej. Programy DermaQuest charakteryzują się wysoką koncentracją wyselekcjonowanych składników aktywnych, nie zawierają parabenów, ani sztucznych substancji zapachowych.

DermaQuest peeling dyniowy to rewolucyjny peeling enzymatyczno-chemiczny dla skóry z nawracającym trądzikiem, rozszerzonymi porami oraz przebarwieniami pozapalnymi. Zabieg reguluje pracę gruczołów łojowych, niweluje zmiany ropne oraz krosty i zaskórniki. Dzięki zabiegowi bazującemu na naturalnym miąższu dyni, który jest źródłem cennych witamin z grupy C, B1, B2, B6, PP oraz K, program ma działanie normalizujące skórę i wyraźnie ją uspokaja. Miąższ zawiera dodatkowo dużą ilość beta-karotenu, który doskonale penetruje przez naskórek, gdzie ulega przekształceniu w najbardziej aktywną formę witaminy A. Wyciąg z dyni jest również źródłem enzymów proteolitycznych i antyoksydantów, dzięki czemu skóra jest jeszcze lepiej chroniona przez działaniem wolnych rodników. W skład peelingu wchodzi także kwas glikolowy, mlekowy i salicylowy. W celu ograniczenia zmian grudkowo-zaskórnikowych oraz przebarwień pozapalnych, zabieg wzbogacony jest o kwas azelainowy oraz kwas kojowy. Zabieg doskonale sprawdza się w terapii wspomagającej leczenie trądziku aktywnego, hiperpigmentacji i starzenia się skóry.

Klientka zgłosiła się do nas z problemem trądziku pospolitego. Cera łojotokowa, zanieczyszczona, z dużą liczbą zaskórników, wyprysków i zmian ropnych oraz wyraźnym zaburzeniem regulacji wydzielania sebum. Już po dwóch zabiegach widać wyraźne wygaszenie stanów zapalnych, zmniejszenie liczby zaskórników oraz poprawę kolorytu skóry. W trakcie zabiegu DermaQuest peeling dyniowy cera jest odpowiednio oczyszczana, złuszczana i nawilżana. W efekcie skóra jest uspokojona, rozświetlona i widoczna jest znacznie mniejsza liczba stanów zapalnych."

Artykuły

Podejrzane znamiona na ciele. Kiedy udać się do dermatologa?
Makijaż permanentny – kiedy warto go zrobić?
URODA
Zabiegi odchudzające w Anlaya
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa