Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali?

Efekt zabiegu DERMAQUEST PEELING DYNIOWY

DERMAQUEST PEELING DYNIOWY

Zabiegi DermaQuest to luksusowe programy terapeutyczne, przeznaczone do specjalistycznej pielęgnacji cery problematycznej i wymagającej. To wynik najnowszych osiągnięć w świecie kosmetologii i medycyny przeciwstarzeniowej. Programy DermaQuest charakteryzują się wysoką koncentracją wyselekcjonowanych składników aktywnych, nie zawierają parabenów, ani sztucznych substancji zapachowych.

DermaQuest peeling dyniowy to rewolucyjny peeling enzymatyczno-chemiczny dla skóry z nawracającym trądzikiem, rozszerzonymi porami oraz przebarwieniami pozapalnymi. Zabieg reguluje pracę gruczołów łojowych, niweluje zmiany ropne oraz krosty i zaskórniki. Dzięki zabiegowi bazującemu na naturalnym miąższu dyni, który jest źródłem cennych witamin z grupy C, B1, B2, B6, PP oraz K, program ma działanie normalizujące skórę i wyraźnie ją uspokaja. Miąższ zawiera dodatkowo dużą ilość beta-karotenu, który doskonale penetruje przez naskórek, gdzie ulega przekształceniu w najbardziej aktywną formę witaminy A. Wyciąg z dyni jest również źródłem enzymów proteolitycznych i antyoksydantów, dzięki czemu skóra jest jeszcze lepiej chroniona przez działaniem wolnych rodników. W skład peelingu wchodzi także kwas glikolowy, mlekowy i salicylowy. W celu ograniczenia zmian grudkowo-zaskórnikowych oraz przebarwień pozapalnych, zabieg wzbogacony jest o kwas azelainowy oraz kwas kojowy. Zabieg doskonale sprawdza się w terapii wspomagającej leczenie trądziku aktywnego, hiperpigmentacji i starzenia się skóry.

Klientka zgłosiła się do nas z problemem trądziku pospolitego. Cera łojotokowa, zanieczyszczona, z dużą liczbą zaskórników, wyprysków i zmian ropnych oraz wyraźnym zaburzeniem regulacji wydzielania sebum. Już po dwóch zabiegach widać wyraźne wygaszenie stanów zapalnych, zmniejszenie liczby zaskórników oraz poprawę kolorytu skóry. W trakcie zabiegu DermaQuest peeling dyniowy cera jest odpowiednio oczyszczana, złuszczana i nawilżana. W efekcie skóra jest uspokojona, rozświetlona i widoczna jest znacznie mniejsza liczba stanów zapalnych."

Artykuły

Jak pielęgnować skórę wiosną i latem?
MEDYCYNA ESTETYCZNA
Leczenie łysienia komórkami macierzystymi
Zabieg Madonny
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa