An-Lift – bezpieczna i skuteczna procedura na zachowanie młodej skóry

Odmłodzona twarz, poprawa jędrności i kondycji skóry oraz dogłębne nawilżenie, czyli wszystko to, co w Klinice Anlaya dostarczamy klientom od lat, już teraz znajdziesz w procedurze, która krok po kroku stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, przez co dochodzi do rozświetlenia, odmłodzenia i przywrócenia naturalnego piękna oraz blasku Twojej cerze. Już teraz dowiedz się więcej o bezpiecznym, autorskim zabiegu Kliniki Anlaya – An-Lift i postaw na sprawdzone metody anti-aging.

Co to jest An-Lift?

To spektakularna procedura, która łączy zaawansowaną technologię podczerwieni z wysokiej jakości produktami Neauvia i pielęgnacją domową.

Podczas zabiegu w Klinice Anlaya używamy:

 • termoliftingu, który uzyskamy dzięki głowicy NIR (Harmony XL Pro)
 • mezoterapii Hydro Deluxe (Perła Dermatologii Estetycznej 2019)
 • wypełniacz Neauvia Stimulate(Perła Dermatologii Estetycznej 2020)
 • Neauvia Advanced Care System (C-Shot Serum oraz Advanced Cream)

Zadaniem An-Lift jest kompleksowa poprawa kondycji skóry poprzez jej natychmiastowe nawilżenie, ujędrnienie i odmłodzenie. Jest to zabieg przeprowadzany selektywnie, gdzie na pierwsze efekty nie trzeba czekać, jednakże najlepsze rezultaty pojawią się po przeprowadzeniu całej procedury, gdy wszystkie użyte preparaty wnikają do dedykowanych warstw skóry właściwej.

Dlaczego taka metoda jest bezpieczna i skuteczna?

Sekret tkwi w połączeniu różnych metod, to dzięki nim rezultaty są tak efektywne. Nasza skóra już od pierwszej wizyty w gabinecie jest przygotowywana do dalszej terapii, a bardzo ważna jest kolejność przeprowadzonych działań, które są ze sobą kompatybilne i zaangażowanie pacjenta w pielęgnację domową.

Jak wygląda zabieg An-Lift?

Pierwszy etap zabiegu zaczynamy od rozmowy z pacjentem i zakwalifikowanie go do zabiegu. Przedstawienie wszystkich wskazań i sprawdzenie przeciwwskazań oraz wytłumaczenie na czym polega cała procedura. Po przeprowadzeniu wstępnego wywiadu przechodzimy do pierwszego preparatu jakim jest Neauvia Hydro Deluxe, który dogłębnie nawilża skórę. Produkt ten posiada aż 18mg/ml czystego, nieusieciowanego kwasu hialuronowego dzięki któremu zregenerujemy, zrewitalizujemy i odmładzamy skórę w pierwszym etapie terapii.  Następnie tydzień po pierwszej wizycie pacjent przychodzi na drugą serię, czyli termolifting NIR w połączeniu z wypełniaczem Neauvia Stimulate. Użyte światło podczerwone podgrzewa tkankę do temperatury 40-45 stopni Celsjusza zagęszczając skórę i zwiększając jej elastyczność, a wykorzystany w kolejnym kroku wypełniacz Stimulate zwiększy objętość tkanki, wypełniając przy tym wszystkie bruzdy, czyli doprowadzi do redukcji nawet najgłębszych zmarszczek.  By dokończyć procedurę potrzebujemy jeszcze trzech wizyt w gabinecie Anlaya Clinic, kolejno po 2 tygodniach powtarzamy zabieg termoliftingu NIR, potem po tygodniu dokonujemy mezoterapii Hydro Deluxe, a na koniec po następnych 2 tygodniach kończymy procedurę zabiegiem termoliftingiem NIR.

A zatem podsumowując w kilku punktach:

 • Pierwsza wizyta – mezoterapia Hydro Deluxe
 • Tydzień po – termolifting NIR + wypełniacz Stimulate
 • 2 tygodnie – termolifting NIR
 • Tydzień po – mezoterapia Hydro Deluxe
 • 2 tygodnie – termolifting NIR
Neauvia Hydro DeluxeTermolifting NIRNeauvia Stimulate

Efekt? Skóra staje się rozświetlona, zmarszczki wygładzone, a owal twarzy wyrzeźbiony i uniesiony, dzięki czemu nasza skóra jest napięta i elastyczna. Dzięki połączeniu kilku metod angażujemy różne warstwy skóry, a efekt jest porównywalny do tego wykonywanego chirurgicznie z tą różnicą, że zabieg An-Lift jest nieinwazyjny i odpowiada potrzeby naszej skóry zarówno te zewnętrzne jak i wewnętrzne.

Wskazania do zabiegu:

 • redukcja wiotkości, ujędrnienie i ogólny lifting skóry
 • redukcja zmarszczek
 • redukcja rozszerzonych porów
 • profilaktyka przeciwstarzeniowa
 • poprawa nawilżenia skóry
 • poprawa owalu twarzy
 • odmłodzenie i przywrócenie blasku skórze twarzy

Przeciwwskazania:

 • ciąża i okres laktacji
 • czynne choroby nowotworowe
 • infekcje skórne
 • aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe
  i grzybicze
 • nadwrażliwość na składniki preparatu Autor
 • przyjmowanie substancji   światłouczulających (np. dziurawiec)
 • zaburzenia krzepnięcia

Zalecenia pozabiegowe i wskazana pielęgnacja domowa

Gdy już cała procedura An-Lift zostanie przeprowadzona jej doskonałym zakończeniem i podtrzymaniem całego zabiegu jest użycie kosmeceutyków Neauvia z linii Advanced Care System – Serum C-Shot oraz Advanced Cream. Advanced Care System to ekskluzywna i profesjonalna pielęgnacja stworzona, by działać w synergii z zabiegami medycyny estetycznej. Ta unikatowa seria kosmeceutyków zawiera w sobie unikatowe składniki aktywne, które w bezpieczny sposób pozwalają przywrócić blask, zdrowie i napięcie naszej skórze.

Serum C-Shot

To serum z 30% stężeniem witaminy C, które wykazuje długotrwałe działanie antyoksydacyjne. Efektami stosowania jest redukcja pierwszych znak starzenia się, usuwanie zmarszczek, przebarwień oraz wygładzenie, ujędrnienie i przywrócenie odpowiedniego kolorytu skóry.

Advanced Cream

Krem wzbogacony jest czynnikiem wzrostu, który zapewnia odnowę skóry poprzez stymulację włókien kolagenowych i elastyny. Zawarte w nim składniki aktywne skutecznie łagodzą podrażnienia, głęboko odżywiają i nawilżają skórę, która staje się sprężysta i zregenerowana.

Jeśli szukasz zabiegu, który jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry wykazującej pierwsze oznaki starzenia się, skorzystaj z profesjonalnego zabiegu An-Lift. Napisz lub zadzwoń do Anlaya Clinic & Spa i umów się na wizytę w naszym gabinecie.

Artykuły

error:

Nasza klinika

w Pytaniu Na Śniadanie

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺