Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali?

Nici PDO – sposób na twarz bez zmarszczek

Jeśli choć raz zdarzyło ci się wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę “najlepszy krem przeciwzmarszczkowy” – ten artykuł jest właśnie dla ciebie. Pora spojrzeć prawdzie w oczy. Słoiczków z cudownymi preparatami przybywa na twojej półce wręcz proporcjonalnie do ilości zmarszczek wokół twoich oczu? Dodatkowo masz wrażenie że wszystko zaczyna po prostu zwisać….Jeśli odpowiedziałaś twierdząco, zapoznaj się z kołem ratunkowym rzucanym tysiącom kobiet przez nowoczesną medycynę.

Zastosowanie nici PDO w liftingu twarzy

Jako młoda kobieta nie potrzebujesz skalpela. Ten niech jeszcze poczeka. Zamiast liftingu chirurgicznego wiele kobiet poddaje się zabiegowi liftingującemu z udziałem wchłanialnych nici. Są one powszechnie stosowane w Polsce od kilku lat. Na rynku znajdziesz nici Silhouette, Aptos czy Happy Lift. Obecnie najnowszym produktem są nici PDO. W odróżnieniu od starszych nici, PDO nie posiadają haczyków i stożków unoszących tkanki. Nie ma również ryzyka bliznowacenia, jak w przypadku włókien o dużej średnicy. Syntetyczne włókno nici wprowadzane jest pod skórę i dzięki właściwościom pobudzania kolagenu i elastyny, zwiększa napięcie skóry na twarzy, “podnosi” ją i modeluje rysy.
Produkt, jakim jest system nici PDO powstał 5 lat temu w Korei Południowej i błyskawicznie przyjął się we wielu  krajach takich jak USA, Japonia czy Brazylia. W Polsce został entuzjastycznie przyjęty z powodu swojej innowacyjności i lepszych rezultatów jakie daje w porównaniu z poprzednio stosowanymi nićmi.
PDO to polidoksan – syntetyczne włókno stosowane w medycynie od wielu lat. Jest całkowicie wchłanialne, co oznacza, że po pewnym czasie rozpuszcza się w tkance. Z polidoksanu są również wykonywane standardowe szwy chirurgiczne wykorzystywane niemal we wszystkich dziedzinach medycyny.

Jak wygląda zabieg liftingujący z udziałem nici PDO?

Nić polidoksanowa umieszczana jest na cienkiej, sterylnej igle, a następnie wprowadzana w okolice twarzy wymagające uniesienia i wymodelowania. Ten prosty i bezinwazyjny zabieg jest wykonywany przy znieczuleniu miejscowym i trwa 30-60 minut.

Dzięki wielu badaniom klinicznym udowodniono, że polidoksan pobudza w tkankach fibroblasty, komórki macierzyste skóry do produkcji nowego kolagenu i elastyny- białek odpowiedzialnych za odpowiednie napięcie, jędrność, sprężystość i elastyczność skóry. Po zabiegu nici pozostają w skórze przez kilka miesięcy, a następnie się rozpuszczają. Po ich wchłonięciu funkcję “podtrzymującą” przejmują nowo powstałe włókna kolagenu i elastyny. Skóra jest więc odmłodzona dzięki naturalnym procesom regeneracyjnym skóry.

Jak długo utrzymuje się efekt liftingu po zastosowaniu nici PDO?

Skóra zostaje ujędrniona przez okres 2 lat, ale efekty mogą być widoczne nawet dłużej. Zależy to od predyspozycji skóry do regeneracji. -Metoda ta cieszy się dużą popularnością ze względu na bezinwazyjność. Nie pozostawia nacięć i nie wymaga zakładania szwów, przez co nie jest potrzebna rekonwalescencja- tłumaczą nasi specjaliści. Używając nici PDO możemy zadziałać na konkretne obwisłe tkanki, które przysparzają nam kompleksów, ale nie musimy się ograniczać do jednego regionu. Zabieg ten doskonale modeluje kontur twarzy.

Główne wskazania do zastosowania nici PDO:

  • poziome i pionowe zmarszczki na czole,
  • wiotka, miękka tkanka skórna,
  • opadające brwi,
  • worki pod oczami,
  • obwisłe policzki z fałdami skóry,
  • dobrze zarysowany fałd nosowo-wargowy,
  • rowek policzkowo-jarzmowy,
  • fałd podbródkowy,
  • fałd marionetkowy,
  • V-lifting.

Serdecznie zapraszamy na zabieg nićmi PDO.

Tags:

Artykuły

Jak pielęgnować skórę wiosną i latem?
OFERTA
Depilacja pleców
Piękno boli
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa