Skinjexion – innowacyjny zabieg odmładzający dla skóry dojrzałej!

Pozbawiona blasku, szara i zwiotczała skóra to problemy, z którym w pewnym wieku musi zmagać się każda kobieta. Medycyna estetyczna oferuje wiele remediów na te niedogodności, do tej pory największą popularnością wśród pań cieszył się botox, jednak po piętach depcze mu nowoczesny, nieinwazyjny zabieg odmładzający, zwany Skinjexion.

Czym jest Skinjexion?

To bezinwazyjny zabieg odmładzający zwany często “szczepionką anti-ageing”. Ta dedykowana skórze dojrzałej terapia opiera się na połączeniu  składników aktywnych high-tech, które redukują objawy procesów starzenia:

 1. SNAP-8
  To oktapaptyd, który występuje w postaci przezroczystego płynu. Środek ten stanowi połączenie ośmiu aminokwasów, a jego działanie bardzo przypomina toksynę botulinową. Zarówno jeden, jak i drugi składnik uniemożliwiają skurcze mięśni mimicznych poprzez ich rozluźnienie, co pozwala wygładzić zmarszczki.
 2. IMUDLIN
  Przeciwutleniacz, który dzięki swojemu działaniu antyoksydacyjnemu zabezpiecza skórę przed powstawaniem nowych zmarszczek.
 3. KWAS HIALURONOWY
  Kwas hialuronowy znany jest jako jeden z najlepszych wypełniaczy zmarszczek stosowanych w medycynie estetycznej. Środek ten zapewnia głębokie nawilżenie, uelastycznienie, a także wygładzenie skóry twarzy.
 4. MATRIXYL 3000
  To połączenie dwóch peptydów, których zadaniem jest stymulacja produkcji kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów.
 5. SEPITONIC M3
  Jest nowym składnikiem stosowanym w kosmetyce, który spowalnia proces glikacji (rozpadu) włókien kolagenu.

Jak przebiega zabieg odmładzający Skinjexion?

Skinjexion nie jest zabiegiem czasochłonnym, zwykle pełna terapia trwała ok. godziny. W tym czasie specjalista wykonuje cztery kroki, które składają się na pełny zabieg odmładzający:

 1. Głęboki peeling.
  Przed każdym zabiegiem niezbędne jest usunięcie martwego naskórka, tak aby skóra twarzy mogła wchłonąć wszystkie substancje odżywcze pochodzące z preparatów stosowanych podczas terapii.
 2. Serum.
  Serum stosowane podczas zabiegu zawiera dużą ilość wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego i kolagenu, dzięki czemu od razu głęboko nawilża skórę, a także niweluje zmarszczki. Aplikacja serum odbywa się dwukrotnie, za pierwszym razem wykonuje się to wibracyjnie, za drugi korzysta się ze specjalnego rollera. Ten sposób aplikacji pozwala substancjom odżywczym wchłonąć głębiej w skórę niż podczas zwykłego masażu.
 3. Masaż twarzy.
  Masaż wykonywany jest za pomocą bardzo mocno odżywczego kremu. Główną funkcją tego etapu jest zabezpieczenie, tłustą warstwą kremu, skóry przed “uciekaniem” składników odżywczych pochodzących z serum.
 4. Krem nawilżający.
  Może też zostać zastąpiony przez specjalnie dobraną do potrzeb skóry maskę. To element relaksacji, a także nawilżenia skóry.

Zabieg odmładzający Skinjexion jest zabiegiem nieinwazyjnym, co sprawia, że nie wymaga okresu rekonwalescencji. Po zakończeniu wszystkich czterech kroków możemy od razu opuścić klinikę i wrócić do codziennej aktywności.

Jakie efekty daje nam zabieg odmładzający Skinjexion?

Rezultaty zabiegu Skinjexion często porównuje się do rezultatów, które pozostawia tradycyjny botox. Po zabiegu nasza skóra jest głęboko nawilżona i napięta, a zmarszczki zostają zniwelowane i zahamowane.
Zaleca się, by po terapii przez dobę nie nakładać makijażu ani nie używać silnych produktów oczyszczających skórę.

Jeśli więc marzysz o idealne gładkiej cerze, bez oznak starzenia, odwiedź centrum urody Anlaya Day Spa w Józefowie, k. Otwocka gdzie specjaliści od medycyny estetycznej odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Nasza klinika

w Pytaniu Na Śniadanie

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺