Zabieg odchudzający CoolTech

Choć kanon piękna zmienia się od lat i w jednej dekadzie królują wystające obojczyki, a w innej pełne, barokowe kształty, nieustannie znajdują się osoby, które pragną płaskiego brzucha i spodni w rozmiarze S. Podstawową i kluczową drogą do tego celu jest zdrowa dieta. Dostarczanie witamin i odpowiednich składników do naszego organizmu wpływa nie tylko na nasz wygląd, ale także na dobre samopoczucie. Zmniejsza uczucie zmęczenia, wpływa na pracę serca, wątroby i innych narządów. Zdrowe odżywianie jest więc pierwszym, oczywistym krokiem do uzyskania i utrzymania smukłej sylwetki. Osoby lubiące aktywność fizyczną mają ułatwione zadanie – bieganie, fitness czy CrossFit w połączeniu ze zbilansowaną dietą to świetny, choć angażujący sposób na zdrowe, sprężyste ciało. Co jednak można zrobić, by przyspieszyć nieco proces chudnięcia lub zniwelować miejscową otyłość? Rozwiązaniem może być zabieg odchudzający CoolTech.

Czym jest kriolipoliza i jaka jest jej rola w zabiegu odchudzającym CoolTech?

Kriolipoliza to proces wykorzystujący niską temperaturę do pozbycia się tkanki tłuszczowej. Polega na selektywnym chłodzeniu wybranych obszarów ciała w celu krystalizacji nagromadzonych w nim komórek tkanki tłuszczowej. W wyniku chłodzenia dochodzi do lipolizy, czyli procesu rozpadu tłuszczu oraz wywołaniu stanu zapalnego, w wyniku którego komórki tłuszczowe zostają usunięte z organizmu. Poddanie niskiej temperaturze ( ok. 6-8 stopni) ulegają wyszczupleniu, ale ze względu na szczególną podatność komórek tłuszczowych na działanie ujemnej temperatury, tylko one ulegają uszkodzeniu – inne nie są narażone. Kriolipoliza zakłada wyizolowanie skóry poprzez użycie podciśnienia i skuteczną ochronę skóry przed odmrożeniem.

Jak wygląda zabieg odchudzające CoolTech?

Tkanka zostaje zassana do aplikatora zabiegowego przez działania podciśnienia. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne aplikowanie niskiej temperatury wprost do tkanki tłuszczowej. Następuje również ograniczenie cyrkulacji krwi, co dodatkowo potęguje skuteczność procesu. Po zassaniu skóry metalowo generatory zimna umieszczone w głowice, rozpoczynają emisję. Kontrolowane chłodzenie wywołuje miejscowy stan zapalny, który eliminuje niechciane komórki tłuszczowe. Stan ten zostaje później zlikwidowany przez naturalne mechanizmy obronne organizmu. Skóra zassana przez głowicę zostaje pokryta specjalnym materiałem, w celu zagwarantowania pełnego bezpieczeństwa zabiegu i uniknięcia odmrożeniom. Dzięki budowie urządzenia – dwie głowice chłodzące – zabieg przebiega możliwie szybko i skutecznie.

Jak często można stosować zabieg odchudzający CoolTech?

Większość osób decydujących się na zabieg odchudzający CoolTech dostrzega rezultaty już po pierwszej wizycie. Nie należy pochopnie podejmować decyzji o terminie kolejnego, gdyż rzeczywisty i ostateczny efekt pojawia się nawet po 8 tygodniach od wykonania zabiegu. Szybkość i wyniki działań, które powoduje zabieg CoolTech są kwestią indywidualną każdego organizmu. Sam zabieg trwa ok. 60-70 minut i zapewnia pełną skuteczność w obrębie obszaru, na jakim był stosowany. Specjaliści z kliniki Anlaya Day Spa sygnalizują, iż jest możliwe powtórzenie zabiegu w tym samym miejscu ciała, jeśli wymagają tego oczekiwania klienta. Ten sam obszar można ponownie schłodzić po 8 tygodniach, zaś obszar niepoddany technologii CoolTech – po 4 tygodniach od wykonania zabiegu.

Jak wygląda postępowanie po zabiegu CoolTech?

  • na poddanej zabiegowi skórze mogą wystąpić zaczerwienienia
  • miejscowe ograniczenie czucia
  • możliwe delikatne uczucie bólu, tkliwość wybranych miejsc

Wszystkie dolegliwości nie są uciążliwe i mijają po kilku dniach.

Powinnieneś/powinnaś zdecydować się na zabieg CoolTech jeśli:

  • zmagasz się z problemem lokalnej otyłości, którą trudno zredukować poprzez diętę i ćwiczenia
  • chcesz zmniejszyć obwód wybranych części ciała, np. brzucha, bioder, ud, łydek i innych
  • chcesz schudnąć bez efektu jojo

Znienawidzony tłuszczyk w trudnych miejscach to zmora wielu osób. Pora wziąć sprawy w swoje ręce i uporać się z nim w ciągu jednej wizyty w gabinecie medycznym. Więcej informacji na temat zabiegu: www.anlaya.pl

 

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Nasza klinika

w Pytaniu Na Śniadanie

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺