CYJ HAIR FILLER – pomoc wypadającym włosom

Wiele osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn boryka się z problemem wypadania włosów. Wiąże się to z wiekiem, brakiem odpowiednich minerałów i witamin, źle dobraną dietą, a także może być to skutkiem różnych chorób, czy zaburzeń organizmu. Bujna, gęsta czupryna jest uznawana za kanon piękna. Osoby z problemem wypadających i przerzedzających się włosów mogą skorzystać z terapii CYJ HAIR FILLER

Czym jest CYJ HAIR FILLER?

Jest to nowoczesny preparat, którego zadaniem jest zwalczanie nadmiernego wypadania włosów. Jego aktywne składniki skutecznie hamują przerzedzanie się fryzury. Za pomocą specjalnej, szklanej strzykawki lekarz przeprowadzający zabieg aplikuje żelowy preparat w skórę głowy pacjenta.

Dla kogo wskazany jest zabieg CYJ HAIR FILLER?

Warto skorzystać z zabiegu, kiedy chcemy pogrubić, zagęścić, wzmocnić i odnowić koloryt włosów. Tyczy się to zarówno kobiet jak i mężczyzn.Osoby chcące poprawić wzrost włosów po przeszczepie znajdą dla siebie rozwiązanie w tej metodzie. Ci, którzy czekają na przeszczep włosów, a ich skóra nie jest w pełni przygotowana na operację po zabiegu z CYJ HAIR FILLER będą do niej przygotowani. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą w pewnym momencie swojego życia spotkać się z problemem łysienia androgenowego. Nawet w tym przypadku zabieg na włosy będzie dla nich zbawienny i pomoże rozwiązać problem

Jak przebiega terapia z CYJ HAIR FILLER?

Ważną informacją jest to, że przed zabiegiem konieczne jest poinformowanie specjalisty o wszelkich niepożądanych reakcjach na wcześniej przyjmowane leki. Tylko doświadczony kosmetolog potrafi dobrze ustalić przebieg terapii, tak aby była ona skuteczna i bezpieczna dla pacjenta.Zaczynając zabieg, specjalista najpierw oczyszcza się skórę w miejscu, gdzie ma być wprowadzony roztwór. Na to miejsce jest nakładany krem znieczulający, aby zniwelować dyskomfort związany z zabiegiem. Po około 30 minutach głowa jest dezynfekowana. Na koniec wykonuje się zastrzyk za pomocą bardzo cienkiej igły. Preparat wstrzykuje się śródskórnie, bądź głęboko pod skórę właściwą. Cały proces trwa około godziny.

Częstotliwość powtórzeń i przygotowanie do zabiegu z CYJ HAIR FILLER

Eksperci z Anlaya Day SPA zalecają powtarzanie zabiegu co dwa tygodnie przez dwa miesiące. Łącznie są to cztery sesje. Koniecznie trzeba pamiętać o tym, aby tydzień przed rozpoczęciem zabiegu nie spożywać alkoholu. W dniu zabiegu należy starannie umyć głowę.

Skutki uboczne po zabiegu za pomocą CYJ HAIR FILLER

Zabieg ten może wiązać się ze skutkami ubocznymi, które powinny ustąpić po około 72 godzinach od terapii. W miejscu, gdzie był podany preparat może pojawić się opuchlizna, obrzęk, krwawienie, swędzenie, zaczerwienienie lub krwiak, które mogą sprawiać ból.

Czy występują przeciwwskazania do zabiegu z żelem CYJ HAIR FILLER?

Osoby, które przechodzą terapię sterydową, przyjmują lekarstwa immunosupresyjne są wykluczone z zabiegu tego typu. Dodatkowo przeciwwskazaniem może być również ostry reumatyzm stawów, cukrzyca, czy nawet nawracające anginy oraz zapalenia osierdzia, jak i choroby autoimmunologiczne. Kobiety w ciąży i te karmiące piersią oraz osoby poniżej 18- tego roku życia nie powinny poddawać się zabiegowi.  Pacjenci, którzy są wrażliwi na którykolwiek ze składników preparatu oraz ci, którzy mają zakażenie lub infekcję, ewentualnie chorobę skóry w miejscu, gdzie zostanie wstrzyknięty żel również nie mogą przystąpić do zabiegu CYJ HAIR FILLER.

Jakie są efekty po zabiegu z użyciem żelu CYJ HAIR FILLER?

Preparat działa jeszcze 14 dni po iniekcji. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Terapia z żelem CYJ HAIR FILLER pomaga zrewitalizować mieszki włosowe. Kosmyki stają się bardziej pogrubione i zagęszczone, przez co włosy zaczynają rosnąć szybciej i przestają wypadać.  Poprawia się ukrwienie skóry głowy, co również stymuluje wzrost. Zabieg jest skuteczną walką z alopecją, czyli hormonalnym wypadaniem włosów.
Więcej informacji o zabiegu z żelem CYJ HAIR FILLER: https://anlaya.pl/dr-cyj-hair-filler

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Nasza klinika

w Pytaniu Na Śniadanie

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺