Mieć ciało, jakich mało

Jakże ciężko w dobie XXI wieku pozostać odporną na napierające zewsząd magazyny, billboardy i reklamy promujące piękne ciało – i po prostu być z siebie zadowoloną. Mimo tego, że nasze czasy są wyjątkowo wyposażone w błyskawiczne formy przekazu, a barwne piksele uderzają w oczy z każdej możliwej strony, potrzeba posiadania zdrowo wyglądającego ciała wydaje się czymś więcej niż miłostką współczesności. Już w starożytnych czasach w społecznościach greckich polis wykształtowano pojęcie-ideał: kalokagatia, który metaforycznie wiązał ze sobą dobro i piękno. Dziś także chcemy być dobrzy, chcemy również być piękni.

Niestety, jak to mówi internetowe powiedzenie, kobieta zrobi wszystko, aby być szczupłą – oprócz diety i ćwiczeń. My na to odpowiadamy, posiłkując się starym dobrym przysłowiem, że pieniądze szczęścia nie dają, ale żyć pomagają. Dziś możesz czas poświęcony na sport przeznaczyć na pracę i zarobione pieniądze wydać na zabiegi kosmetyczne… i być ponownie młodą, piękną, zdrową!

Trener vs. kosmetyczka

Ile pracy wymaga polubienie wysiłku fizycznego – ale nikt nie powiedział i pewnie nigdy nie powie, że nie warto! Szczególnie ważne w dzisiejszych czasach jest usuwanie nadmiaru szkodliwych substancji z naszego organizmu, głównie z powodu przetworzonej żywności, którą na co dzień karmimy nasz organizm. Ciężko zaprzeczyć, że regularny i intensywny sport ma ogromnie pozytywny wpływ na modelowanie sylwetki, zachowanie młodego wyglądu i podkreślenie kobiecych kształtów. Mało która kobieta łącząca etaty mamy i pracownika jest w stanie znaleźć wystarczającą ilość czasu i odpowiednią motywację, aby regularnie i często uprawiać sport, za który w dzisiejszych czasach też dużo się płaci. To nie tylko karnety na siłownie czy jogę, ale to także odpowiednie obuwie, odzież, czasem również dodatkowy sprzęt. Ale powiedzmy, że nic cię nie powstrzyma i będziesz uprawiać sport często i gęsto – czas i tak będzie płynąć, a ciało będzie się starzeć. Co zrobić, aby krągłe pupy pozostały krągłe i piękne piersi nie opadły, a wraz z nimi nasz entuzjazm do siebie samych?

Postanowiliśmy skupić się na tych drugich i przedstawiamy poniżej popularne zabiegi kosmetyczne koncentrujące się na ujędrnianiu kobiecego biustu.

Usługi kosmetyczne na piękne piersi

Naturalny “stanik” dla piersi z lini EVB to szybki lifting, polegający na powleczeniu skóry piersi od ich podstaw aż po szyję “naturalnym stanikiem”, który wzmacnia strukturę budowy skóry i spowalnia poluźnianie się piersi.

Body shaping to nic innego jak masaż ssąco – próżniowy, wykonywany za pomocą baniek. Szybko odciąga limfę i toksyny, wspomaga krążenie krwi w piersiach i unosi biust do góry.

Elektrostymulacja punktowa to zabieg przeznaczony w szczególności dla pań, które szybko straciły dużo na wadze oraz dla mam, które karmiły piersią. Poprzez elektrostymulacje zabieg podniesie i ujędrni kobiece kształty.

Dream Healther jest to platforma wibracyjna, która dosłownie wyćwiczy twój biust! Poprzez intensywne drgania tkanka tłuszczowa zaczyna się spalać, co natychmiastowo ujędrnia piersi.

My szczególnie polecamy Radiage Pelleve! Jest to bezinwazyjny i bezbolesny zabieg eliminujący objawy starzenia się skóry. Można go stosować na całe ciało, ale jest szczególnie polecany na biust. Zabieg wykorzystuje technikę radiofrekwencji chirurgicznej i poprzez oddziaływanie na tkanki falami radiowymi rozgrzewa skórę do kilkudziesięciu stopni. Efektem czego jest produkowanie przez nią większej ilości kolagenu – białka odpowiedzialnego za jej gładkość i jędrność. Mimo, że efekty nie są natychmiastowe – warto pozostać cierpliwym! Wynika to z tego, iż zabieg Radiage Pelleve pobudza nasz organizm do wzmożonej pracy, która trwa przez następne tygodnie. Jest to wspaniała, naturalna pielęgnacja biustu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samym zabiegu, odsyłamy cię do kliniki upiększającej Anlaya, na której również dostępny jest cennik usług: https://anlaya.pl/pielegnacja-ciala/ujedrnianie-i-modelowanie-ciala/.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Nasza klinika

w Pytaniu Na Śniadanie

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺