Innowacyjna metoda kriolipolizy CoolTech wyeliminuje nadmiar tkanki tłuszczowej z Twojego organizmu

Nagromadzenie komórek tłuszczowych to problem, z którym walczą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zdawać by się mogło, że aby zachować wymarzoną figurę, wystarczy zdrowo się odżywiać, unikać używek, uprawiać sporty, nie starzeć się… Co zrobić, kiedy dieta nie przynosi spodziewanych efektów, a my dowiadujemy się, że otłuszczony brzuszek i podbródek to sprawka genów? Wtedy należy skierować swe kroki do Salonu Urody i Medycyny Estetycznej Anlaya w Józefowie i zapytać o szczegóły oferty, kryjącej się pod nazwą kriolipoliza CoolTech.

Zabieg kriolipolizy Cooltech alternatywą dla klasycznej liposukcji?

Kriolipoliza CoolTech to technika modelowania problematycznych części ciała, takich jak uda, pośladki, talia, ramiona lub okolice kolan. Metoda CoolTech stanowi skuteczny i nieinwazyjny sposób usuwania nadmiaru tłuszczu z organizmu. Dzięki wykorzystaniu do redukcji tłuszczu działania niskich temperatur, komórki tłuszczowe zostają uszkodzone, ulegają obkurczeniu i następnie są usuwane z naszego organizmu. Zmniejszenie ilości komórek tłuszczowych pozwala na redukcję obwodu i wymodelowanie określonych partii ciała. Według specjalistów Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Anlaya Day Spa – zabieg Cooltech stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych metod liposukcji. O zabiegu kriolipolizy CoolTech można przeczytać na stroniej: https://anlaya.pl/redukcja-tkanki- tluszczowej- zabieg-cooltech/.

Przebieg zabiegu CoolTech

Zabieg kriolipolizy przebiega przy zastosowaniu urządzenia CoolTech, który wyposażony jest w specjalną głowicę. Głowica urządzenia jest przykładana do określonej części ciała, którą chłodzi i zasysa. Obszar skóry pacjenta jest chroniony przed odmrożeniem dzięki materiałowi zabezpieczającemu. Procedura nie jest bolesna, a czas jej trwania to około godzina. Najlepsze rezultaty kriolipolizy są uzyskiwane po upływie od 6 do 12 tygodni. Wówczas zniszczone komórki tłuszczowe są naturalnie eliminowane z organizmu pacjenta.

Jakie są zalety usuwania tkanki tłuszczowej metodą kriolipolizy COOLTECH?

Do najważniejszych zalet redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą kriolipolizy CoolTech należą nieinwazyjność, bezpieczeństwo i skuteczność metody. CoolTech pozwala szybko i w sposób znaczący ograniczyć ilość tłuszczu w naszym ciele, co często jest niemożliwe w wyniku diety i wysiłku fizycznego. Technologia CoolTech pozwala wyeliminować boczki, oponki i cellulit. Urządzenie stosowane do kriolipolizy nie wymaga rehabilitacji, a dzięki selektywnemu działaniu – nie powoduje uszkodzenia innych tkanek. Metoda CoolTech nie generuje żadnych efektów ubocznych w formie siniaków i wybroczyn, a ponadto już po jednej sesji komórki tłuszczowe są skutecznie i trwale eliminowane z ludzkiego organizmu.

W jakim miejscu można wykonać zabieg CoolTech?

Zabieg kriolipolizy CoolTech wykonuje doświadczony i wykwalifikowany zespół specjalistów Salonu Anlaya Day Spa, z którego atrakcyjną ofertą w zakresie medycyny estetycznej można zapoznać się na naszej stronie internetowej.

Artykuły

Nasza klinika

w Pytaniu Na Śniadanie

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺