Odchudzanie przez… zamrażanie. Wypróbuj zabieg Kriolizy CoolTech już dziś!

Istnieje wiele zabiegów odchudzających, lecz większość z nich bazuje na termoliftingu, czyli walce z tłuszczem za pomocą wysokiej temperatury albo terapii falami radiowymi. Krioliza CoolTech jest prawdziwie innowacyjną technologią, ponieważ opiera się na badaniach potwierdzających fakt, że komórki tłuszczowe są wrażliwsze na działanie zimna od otaczających je tkanek. Dzięki temu można je eliminować bez ryzyka uszkodzenia sąsiednich komórek organizmu.

Jak wygląda zabieg Kriolizy CoolTech?

Przed kuracją skóra pacjenta pokrywana jest specjalnym materiałem nasączonym żelem, którego zadaniem jest ochrona tkanek otaczających tłuszcz oraz skóry przed siniakami czy odmrożeniami. Modelowanie sylwetki zimnem polega na poddawaniu komórek tłuszczowych działaniu niskiej temperatury, która stale wynosi -8 stopni Celsjusza. Ma to doprowadzić do lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Następnie po procesie degeneracji zostają one naturalnie usunięte z organizmu po około dwóch tygodniach.

W trakcie zabiegu tkanka tłuszczowa jest zasysana oraz przytrzymywana dwoma chłodzącymi panelami. Aplikator próżniowy chłodzi wspomnianą tkankę, a jego czujniki cały czas monitorują stan zdrowia skóry, dzięki czemu zabieg jest bardzo bezpieczny. Kuracja trwa około godzinę w zależności od szybkości chłodzenia.

Krioliza CoolTech swoją innowacyjność zawdzięcza nieinwazyjności oraz temu, że nie powoduje żadnych skutków ubocznych pod postacią siniaków czy zaczerwienienia skóry. Dodatkowo nie trzeba powtarzać zabiegu, aby pożądane efekty były widoczne. Zwykle jedna kuracja pozwala na redukcję około 3 do 6 cm w obwodzie. Jeśli zaś nagromadzonego tłuszczu jest więcej i zabieg nie przyniósł upragnionych rezultatów, można go powtórzyć po upływie co najmniej 2 miesięcy.

Efekty po zabiegu

Pierwsze rezultaty widoczne są po około 3-4 dniach – tkanka tłuszczowa staje się bardziej rozluźniona, a poszczególne fałdy skóry inaczej się układają. Po miesiącu można zaobserwować znaczny ubytek tkanki tłuszczowej. Po 2-3 miesiącach natomiast, następuje ostateczny ubytek nadmiaru tkanki tłuszczowej, który stanowi zadowalający efekt kuracji.

Wskazania do kuracji

Zabiegowi Kriolizy CoolTech powinny poddawać się osoby, które chciałyby zredukować tzw. “skórkę pomarańczową” oraz nadmierną ilość tkanki tłuszczowej. Kuracja ta dedykowana jest dla tych, którzy pragną wymodelować swoją sylwetkę i poczuć się pewnie w swojej skórze. Problem z tzw. “lokalną nadwagą”, czyli wałeczkami tłuszczu, których nie można się pozbyć ćwiczeniami i dietą, również kwalifikuje się do usunięcia poprzez terapię zimnem.

Przeciwwskazania

 • niezagojone rany
 • napadowy skurcz tętnic w obrębie rąk lub nóg
 • cukrzyca w zaawansowanym stadium
 • ciąża
 • okres laktacji
 • egzema oraz ostre zapalenia skóry
 • choroby nowotworowe
 • możliwość uszkodzenia antyciał w niskich temperaturach
 • niewydolność nerek
 • choroby wątroby
 • gorączka
 • nietolerancja krioterapii
 • stan zwiększonego stężenia białka w osoczu krwi
 • AIDS
 • opalanie się mniej niż 5 dni przed kuracją

Artykuły

MIX technologii dla ładnego ciała!
Mix technologii BASE 😍– połączenie 2 pakietów technologii z rabatem -10% 🎁
 
Mix technologii PREMIUM 😍– połączenie 3 pakietów technologii z rabatem -15% 🎁
 
Mix technologii SUPER PREMIUM 😍– połączenie 4 pakietów technologii z rabatem – 20% 🎁

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺