Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Odchudzanie przez… zamrażanie. Wypróbuj zabieg Kriolizy CoolTech już dziś!

Istnieje wiele zabiegów odchudzających, lecz większość z nich bazuje na termoliftingu, czyli walce z tłuszczem za pomocą wysokiej temperatury albo terapii falami radiowymi. Krioliza CoolTech jest prawdziwie innowacyjną technologią, ponieważ opiera się na badaniach potwierdzających fakt, że komórki tłuszczowe są wrażliwsze na działanie zimna od otaczających je tkanek. Dzięki temu można je eliminować bez ryzyka uszkodzenia sąsiednich komórek organizmu.

Jak wygląda zabieg Kriolizy CoolTech?

Przed kuracją skóra pacjenta pokrywana jest specjalnym materiałem nasączonym żelem, którego zadaniem jest ochrona tkanek otaczających tłuszcz oraz skóry przed siniakami czy odmrożeniami. Modelowanie sylwetki zimnem polega na poddawaniu komórek tłuszczowych działaniu niskiej temperatury, która stale wynosi -8 stopni Celsjusza. Ma to doprowadzić do lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Następnie po procesie degeneracji zostają one naturalnie usunięte z organizmu po około dwóch tygodniach.

W trakcie zabiegu tkanka tłuszczowa jest zasysana oraz przytrzymywana dwoma chłodzącymi panelami. Aplikator próżniowy chłodzi wspomnianą tkankę, a jego czujniki cały czas monitorują stan zdrowia skóry, dzięki czemu zabieg jest bardzo bezpieczny. Kuracja trwa około godzinę w zależności od szybkości chłodzenia.

Krioliza CoolTech swoją innowacyjność zawdzięcza nieinwazyjności oraz temu, że nie powoduje żadnych skutków ubocznych pod postacią siniaków czy zaczerwienienia skóry. Dodatkowo nie trzeba powtarzać zabiegu, aby pożądane efekty były widoczne. Zwykle jedna kuracja pozwala na redukcję około 3 do 6 cm w obwodzie. Jeśli zaś nagromadzonego tłuszczu jest więcej i zabieg nie przyniósł upragnionych rezultatów, można go powtórzyć po upływie co najmniej 2 miesięcy.

Efekty po zabiegu

Pierwsze rezultaty widoczne są po około 3-4 dniach – tkanka tłuszczowa staje się bardziej rozluźniona, a poszczególne fałdy skóry inaczej się układają. Po miesiącu można zaobserwować znaczny ubytek tkanki tłuszczowej. Po 2-3 miesiącach natomiast, następuje ostateczny ubytek nadmiaru tkanki tłuszczowej, który stanowi zadowalający efekt kuracji.

Wskazania do kuracji

Zabiegowi Kriolizy CoolTech powinny poddawać się osoby, które chciałyby zredukować tzw. “skórkę pomarańczową” oraz nadmierną ilość tkanki tłuszczowej. Kuracja ta dedykowana jest dla tych, którzy pragną wymodelować swoją sylwetkę i poczuć się pewnie w swojej skórze. Problem z tzw. “lokalną nadwagą”, czyli wałeczkami tłuszczu, których nie można się pozbyć ćwiczeniami i dietą, również kwalifikuje się do usunięcia poprzez terapię zimnem.

Przeciwwskazania

 • niezagojone rany
 • napadowy skurcz tętnic w obrębie rąk lub nóg
 • cukrzyca w zaawansowanym stadium
 • ciąża
 • okres laktacji
 • egzema oraz ostre zapalenia skóry
 • choroby nowotworowe
 • możliwość uszkodzenia antyciał w niskich temperaturach
 • niewydolność nerek
 • choroby wątroby
 • gorączka
 • nietolerancja krioterapii
 • stan zwiększonego stężenia białka w osoczu krwi
 • AIDS
 • opalanie się mniej niż 5 dni przed kuracją

Tags:

Artykuły

URODA
Zastanawiasz się, jak skutecznie nawilżyć twarz? Poznaj…
URODA
“Skinny fat” – co to jest i jak sobie z tym poradzić?…
Pożegnać się z rozstępami raz na zawsze
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa