twarz

Zabieg na twarz – iS Clinical

IS Clinical to gama ekskluzywnych preparatów do pielęgnacji twarzy. Ich potwierdzone klinicznie działanie znacznie przewyższa tradycyjne produkty pielęgnacyjne. Kosmetyki iS Clinical przeciwdziałają typowym problemom skóry, odżywiając ją, nawilżając i odmładzając. Znalazły swoje zastosowanie w specjalistycznych zabiegach, oferowanych przez najlepsze gabinety dermatologiczne i kosmetyczne.

Red Carpet Facial – “Ogień i Lód

Nazwa tego zabiegu wywodzi się z połączenia dwóch rodzajów maseczek: rozgrzewającej i chłodzącej. Aplikowana w pierwszej kolejności maska, swoje działanie rozgrzewające zawdzięcza obecności retinolu, kwasów roślinnych oraz niacyny. Następnie na twarz nakłada się maseczkę na bazie mentolu, która wykazuje właściwości ochładzające. Cały rytuał wzbogacony jest ponadto o serum z kwasem L-askorbinowym oraz serum nawilżające.

Red Carpet Facial w widoczny sposób poprawia wygląd twarzy. Jego przykładowe efekty to:

  • Oczyszczenie cery i zwężenie porów
  • Redukcja zmarszczek i przebarwień
  • Poprawa elastyczności i nawilżenia twarzy
  • Zniwelowanie oznak zmęczenia cery

Kompleksowe odmładzanie

Podczas rytuału “kompleksowego odmładzania”, twarz poddana zostaje działaniu dwóch masek:

  • Intensive Resurfacing Masque – złuszcza, regeneruje i liftinguje cerę
  • Rejuvenating Masque – preparat nawilżający i odświeżający skórę

Ta odmładzająca kuracja uzupełniona jest o zastosowanie kremu i serum z linii iS Clinical.

Kompleksowe odświeżanie

Zabieg pozwala usunąć oznaki zmęczenia i zaniedbania cery oraz przywrócić jej blask, nawilżenie i świeżość. Polecany jest również w celu zniwelowania oparzeń słonecznych. Warto włączyć go na stałe do naszego rytuału pielęgnacji twarzy. Kompleksowe odświeżanie możemy regularnie powtarzać w odstępie jednego lub dwóch tygodni.

Mikrodermabrazja

Połączenie tradycyjnej mikrodermabrazji z kosmetykami gamy iS Clinical czyni ten zabieg niezwykle efektywnym. W pierwszym etapie, na twarz aplikowane jest złuszczające serum, które znacznie zwiększa skuteczność mikrodermabrazji, pozwalając dotrzeć dobroczynnym substancjom wgłąb skóry. Efektem zabiegu jest rozświetlenie i wygładzenie twarzy

Zabiegi na twarz iS Clinical w Anlaya Day Spa

Anlaya Day Spa w Józefowie obok Otwocka to miejsce, gdzie czekają na Ciebie najlepsi dermatolodzy i kosmetolodzy. Oferujemy upiększające zabiegi na twarz z wykorzystaniem produktów marki iS Clinical, dzięki którym zapewnisz swojej skórze zdrowy i nieskazitelny wygląd. Polecamy m. in. Kompleksowe Odmładzanie i Odświeżanie, mikrodermabrazję, Red Carpet Facial oraz inne zabiegi z serii iS Clinical. Skontaktuj się z nami i wybierz metodę pielęgnacji twarzy odpowiednią do Twoich potrzeb!