Indywidualne lekcje i kursy makijażu

Proponujemy Państwu uczestnictwo w indywidualnym kursie makijażu, który poświęcony będzie samodzielnej nauce technik makijażowych, dopasowanych do klientki – jej urody oraz stylu życia. Proponujemy uczestnictwo w dwudniowym szkoleniu.

Spotkanie 1.

Podczas tego dnia przeprowadzony zostanie wywiad z klientką w celu jak najlepszego dopasowania makijażu do urody, stylu życia, charakteru pracy i oczekiwań. Odbędzie się analiza stanu skóry, co pozwoli dobierać odpowiednie kosmetyki. Ponadto zostanie przeprowadzona analiza struktur twarzy. Na zakończenie klientce zostanie zrobione zdjęcie bez makijażu obrazujące wszystkie omawiane aspekty oraz pozwalające na porównanie wyglądu twarzy bez makijażu i z makijażem.

Spotkanie 2.

Podczas drugiego spotkania będą miały miejsce ćwiczenia praktyczne. Zostaną dobrane odpowiednie kosmetyki i polecone najodpowiedniejsze do używania w domu. Nastąpi pokaz sztuki wykonywania makijażu oraz nauka właściwa, obejmująca samodzielne wykonanie make-up’u. Wszystkie czynności będą wykonywane pod okiem profesjonalisty, który w razie potrzeby udzieli odpowiednich wskazówek i odpowie na wszystkie pytania.

Po zakończeniu kursu, każda uczestniczka otrzyma w prezencie książkę, zawierającą instrukcję wykonania samodzielnego makijażu.

Szkolenia z makijażu biznesowego

Jest to kurs zbiorowy organizowany dla wszystkich kobiet, które w swojej pracy i karierze muszą prezentować nienaganny wygląd w każdej sytuacji. Osoby, których makijaż musi być bardzo dobrze wykonany, lecz delikatny i naturalny, a zarazem trwały na szkoleniu przygotowanym przez Anlaya Day Spa zdobędą wszystkie niezbędne informacje. Sam kurs składa się z trzech części:

 • wykład
 • pokaz
 • indywidualne konsultacje

Zostaną omówione najważniejsze elementy niezbędne do stworzenia dobrego makijażu. Uczestniczki poznają wiedzę dotyczącą struktur twarzy, rodzajów kosmetyków przeznaczonych do różnych typów cery, a także określaniu kolorów pasujących do urody. Podczas kursu każdy będzie mógł skonsultować się z profesjonalistą i zadać pytania. Uczestniczki wychodzą ze spotkania w wiedzę bogatszą o sztuczki i triki makijażowe pomocne w tuszowaniu mankamentów urody, znajomość technik prawidłowego aplikowania kosmetyków, a także informacjami o najlepszych stylach makijażowych przeznaczonych do ich typu urody.

W szczegółowym programie szkolenia znajduje się:

 1. Ocena stanu skóry i dobór odpowiednich preparatów
 2. Dobór kosmetyków pozwalających na tonację kolorystycznych defektów skórnych
 3. Dobór podkładu do typu cery
 4. Dobór odpowiedniego pudru, z uwzględnieniem czynnika konsystencji i mocy krycia
 5. Analiza strukturalna twarzy oraz sposób korygowania defektów
 6. Analiza kolorystyczna – dobór barw i odcieni pomocnych nie tylko w wizażu, ale także w stylizacjach ubraniowych
 7. Praktyczne, indywidualne ćwiczenia pod okiem instruktora

Po zakończeniu kursu z makijażu biznesowego każda klientka otrzyma książkę instruktażową, zawierającą informacje o sztuce samodzielnego wykonywania makijażu.

Szkolenia z makijażu biznesowego

Z oferty kursów makijażu może skorzystać każdy zainteresowany tą tematyką. Poszczególne szkolenia można odbyć w siedzibie Anlaya Day Spa w Józefowie. Zapraszamy klientów z Warszawy i okolic. Józefów sąsiaduje z Warszawą od strony dzielnic

 • Wawer
 • Międzylesie
 • Anin
 • Falenica

Przez nie przebiega trasa w stronę Otwocka, którą można dojechać także i do Józefowa. Dodatkowo przez wskazane dzielnice przebiega droga kolejowa, którą również można dotrzeć do ośrodka Anlaya Day Spa. Kursy makijażu skierowane są do wszystkich klientów pragnących poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Zapraszamy także osoby z najbliższych miejscowości Józefowa, takich jak:

 • Karczew
 • Michalin
 • Sulejówek

Uczestnictwo w kursach przygotowanych przez Anlaya Day Spa może być doskonałym prezentem dla każdej kobiety, w każdym wieku.