Usuwanie przebarwień z szyi i dekoltu

Przebarwienia skórne powstają, gdy zaburzona zostaje produkcja melaniny. W efekcie, w miejscach narażonych na działanie słońca, jak dekolt, powstają ciemne, widoczne plamki o różnej wielkości. Za inne przyczyny przebarwień uznaje się także zaburzenia hormonalne, wybrane choroby lub przyjmowanie niektórych leków. Z pomocą zabiegów medycyny estetycznej możemy znacznie rozjaśnić barwnikowe plamy lub zupełnie je usunąć.

Cosmelan na przebarwienia szyi i dekoltu

Cosmelan to innowacyjny preparat, słynący ze swoich wybielających przebarwienia właściwości. Sekretem jego działania jest obecność substancji hamujących enzym tyrozynazę, odpowiedzialny za tworzenie melaniny, w konsekwencji czego przebarwienia ulegają rozjaśnieniu.

masaz relaksacyjny

Jak wygląda zabieg Cosmelan?

Zabieg Cosmelan zaliczyć można do peelingów chemicznych. Przebiega on w dwóch etapach. Pierwszy etap odbywa się w gabinecie lekarskim lub kosmetycznym, gdzie na skórę aplikowana jest specjalna maska. Preparat należy zmyć kilka godzin później, po powrocie do domu. Druga faza kuracji Cosmelan opiera się na regularnym stosowaniu specjalnego kremu podtrzymującego rozjaśniające efekty maseczki. O długości tej fazy decyduje specjalista, jednak z reguły trwa ona około miesiąca.

Jakie są efekty zabiegu Cosmelan?

Terapia Cosmelan polecana jest w przypadku przebarwień spowodowanych nadmierną ekspozycją na słońce oraz tych będących następstwem zaburzeń hormonalnych. Oczekiwane rezultaty, które uzyskać możemy dzięki masce i kremowi Cosmelan 2, to:

  • Rozjaśnienie przebarwień o ok. 95%
  • Stymulacja odnowy kolagenu
  • Zwężenie porów
  • Poprawa kondycji skóry

Usuwanie przebarwień dekoltu i szyi w Anlaya Day Spa

Jeśli zmagasz się ze szpecącymi przebarwieniami okolic szyi i dekoltu, pozbądź się niechcianych plam dzięki kuracji preparatem Cosmelan. Ta ceniona i sprawdzona metoda dostępna jest w ofercie salonu Anlaya Day Spa w Józefowie. Mieszkańcom Warszawy i okolicznych miejscowości polecamy szeroki wybór zabiegów medycyny estetycznej, które przywrócą skórze młody, nieskazitelny wygląd. Odwiedź nas i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.