Pelleve Radiage – zabieg odmładzający skórę twarzy

pelleve

Pelleve Radiage jest rewolucją w bezinwazyjnym odmładzaniu twarzy. Zabieg ten opiera się na wykorzystaniu ciepłej energii fal radiowych oraz chłodzącego działania specjalnego żelu. Równoczesne ocieplanie głębszych warstw skóry i ochładzanie jej powierzchni powoduje, że włókna kolagenowe napinają się, a twarz odzyskuje swoją jędrność i młody wygląd.

Co warto wiedzieć o Pelleve Radiage?

To technika odmładzająca skórę twarzy w sposób jak najbardziej komfortowy i bezbolesny. Nie wymaga odpowiednich przygotowań, znieczulenia czy okresu rekonwalescencji. Jedynym efektem ubocznym jest delikatne zaczerwienienie skóry. Zabieg poleca się osobom, które pragną przeciwdziałać oznakom upływającego czasu, takim jak: zmarszczki, rozmycie rysów twarzy, opadanie brwi i powiek czy wiotkość skóry.

Jakie są efekty zabiegu Pelleve?

Głównym efektem, zauważanym już po pierwszym zabiegu Pelleve, jest wyraźne odmłodzenie skóry twarzy:

  • Wygładzenie zmarszczek mimicznych i bruzd
  • Poprawa owalu twarzy
  • Wzrost napięcia i gęstości skóry
  • Podniesienie obwisłych policzków i powiek

Aby cieszyć się jak najlepszym i najtrwalszym rezultatem Pelleve Radiage, zabieg należy powtórzyć ok. 3-4 razy, w odstępie ok. miesiąca.

Pelleve Radiage w salonie Anlaya Day Spa

Zabieg odmładzania twarzy Pelleve Radiage dostępny jest w ofercie Anlaya Day Spa. Nasz salon mieszczący się w Józefowie koło Otwocka świadczy usługi z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Klientom zainteresowanym bezinwazyjnym, skutecznym liftingiem twarzy, polecamy technikę Pelleve Radiage. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!